گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/02/13 - 12:40
  • تعداد بازدید خبر : 19
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه آنلاین رابطان تربیت بدنی دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد

جلسه هم اندیشی و تبادل نظر رابطان ورزشی خوابگاه های دانشجویان دختر دانشگاه علوم پزشکی تهران در شرایط فاصله گذاری اجتماعی و به صورت آنلاین برگزار شد.

172840.mp3 جلسه آنلاین رابطان تربیت بدنی دانشجویان دختر دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه با حضور دانشجویان رابط ورزشی و کارشناس اداره گسترش ورزش های همگانی مدیریت تربیت بدنی، روز چهارشنبه 8 اردیبهشت 1400 و باموضوع همفکری درخصوص تشکیل انجمن ورزش های همگانی، برگزاری کارگاه های آموزشی به صورت مجازی، برگزاری مسابقات و تمرینات ورزشی به صورت آنلاین و یا در فضای باز، با در نظر گرفتن پاندمی در برخی رشته های انفرادی، برگزار شد.
در ابتدای این جلسه رابطان گزارشی از عملکرد خود در سال 99 ارائه و راه کارهایی را برای تداوم برنامه ها در این شرایط با هم به اشتراک گذاشتند.
در پایان نیز شرکت کنندگان در جلسه، نظرات و پیشنهادهای خود را درخصوص برگزاری مسابقات آنلاین به مناسبت بزرگداشت هفته خوابگاه ها، ارائه و به بحث و تبادل نظر پرداختند.
رابطان ورزشی در این جلسه، با قدردانی از حمایت های معاونت دانشجویی فرهنگی دانشگاه از ورزش دانشجویان، تشکیل جلسات و انجمن های ورزشی همگانی را گامی مهم در راستای وحدت و همدلی فعالان حوزه ورزش و کمک به توسعه و ارتقای جایگاه ورزش های همگانی در میان دانشجویان دانشگاه دانستند و خواستار ادامه جلسات آنلاین بودند.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 172840
حسین شیخ محمدی
خبرنگار

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید