گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/10/22 - 14:18
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 38
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه ارزیابی مانور دورمیزی رزمایش شهدای خدمت و سلامت در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

هم اندیشی اعضای اصلی تیم فرماندهی بحران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) با هدف بررسی نقاط قوت و ضعف مانور دورمیزی رزمایش شهدای خدمت و سلامت برگزار شد.

205582.mp3 جلسه ارزیابی مانور دورمیزی رزمایش شهدای خدمت و سلامت در مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، در پی برگزاری مانور دور میزی رزمایش شهدای خدمت و سلامت که با هماهنگی سازمان اورژانس کشور و مشارکت 20 دستگاه اجرایی و سازمان امدادی ازجمله دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران، ایران، شهید بهشتی و البرز سه‌شنبه 21 دی 1400 در این مرکز برگزار شد به همین منظور جلسه ارزیابی این مانور دورمیزی با حضور دکتر سید علی دهقان منشادی رئیس مجتمع و اعضای اصلی چارت بحران چهارشنبه 22 دی 1400 باهدف بررسی ظرفیت‌ها و پاسخ به شرایط بحرانی در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در این جلسه ضمن ارزیابی مانور دورمیزی رزمایش شهدای خدمت و سلامت نقاط قوت و ضعف این مانور، مشکلات و موانع موجود در بحران‌ها و همچنین چارت و اعضای اصلی بحران موردبحث و بررسی قرار گرفت.
دکتر دهقان شناسایی و خود ارزیابی خطرات و کنترل و آمادگی در مقابل هرگونه شرایط بحرانی احتمالی را امری ضروری دانست.
رئیس مجتمع با اشاره به مانور دورمیزی رزمایش شهدای خدمت و سلامت گفت: هدف از انجام مانور دورمیزی، تمرین و ارزیابی توانمندی‌های افراد است و با توجه به پتانسیلی که مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره) دارد می‌تواند این مرکز الگوی خوبی برای دانشگاه و حتی کشور باشد.
وی بر لزوم برگزاری مانورهایی با سناریوهای احتمالی و دادن آموزش‌های مستمر به اعضا اصلی چارت بحران و مشخص شدن دقیق شرح وظایف اعضا در راستای ارتقای کمی و کیفی مهارت‌ها و ظرفیت‌های موجود مجتمع تأکید کرد.

  • گروه خبری : مجتمع بیمارستانی امام خمینی
  • کد خبر : 205582
شهره  بیات
خبرنگار

شهره بیات

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید