گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/15 - 17:58
  • تعداد بازدید خبر : 74
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

جلسه راهکارهایی برای وضع مطلوب و ارتقای فضای مجازی

جلسه راهکارهایی برای وضع مطلوب و ارتقای فضای مجازی روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه با حضور معاون فرهنگی دانشگاه برگزار شد.

160014.mp3 جلسه راهکارهایی برای وضع مطلوب و ارتقای فضای مجازی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پرستاری و مامایی؛ جلسه راهکارهایی برای وضع مطلوب و ارتقاء فضای مجازی روز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه ۹۹ با حضور دکتر عبدالرحمن رستمیان معاون فرهنگی دانشگاه، دکترحسن برکتی معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی، حجت الاسلام و المسلمین شیرعلی پور رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر محمد مومنی مشاور هنری معاونت فرهنگی دانشگاه، دکتر صادقیان سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه، دکتر نوروزی مدیر مشارکت‌های مردمی دانشگاه، دکتر خسروی دانشجویان داوطلب برگزار شد.
در این جلسه دکتر عبدالرحمن رستمیان، معاون فرهنگی دانشگاه بر لزوم محتواسازی و ایجاد خبرهای خوب برای امیدبخشی و آگاهی بخشی تاکید کرد و گفت: دانشگاه نیروهای خوبی دارد؛ نیروهایی که ثروت اجتماعی ما هستند؛ باید با جوابگویی به شبهات ایجاد شده مانع خارج رفتن پروری شویم.
دکتر حسن برکتی، معاون دانشجویی و فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی نیز با اشاره به ایجاد چهارچوب برای رسیدن به اهداف ایجابی و سلبی، بر اهمیت تشکیل گروه و برگزاری جلسات به صورت مستمر برای ایجاد فضای علمی و مدیریتی تاکید کرد.
حجت الاسلام و المسلمین شیرعلی پور، رابط نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در دانشکده پرستاری و مامایی هم با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری؛ یکی از فضاهای تحریف را فضای اینترنتی دانست و اظهار داشت: این که ارتباط بیرون با چه مردمی و چه ارگان‌هاییباشد جز ارکان مهم است و حضور پررنگ روابط عمومی در این زمینه ضروری است تا بتواند در زمان بحران‌های سیاسی اطلاع رسانی کند.
وی در ادامه بر مدیریت صحیح account و حقیقی بودن و امنیت آن تاکید کرد.
دکتر نوروزی رئیس پایش و پژوهش فرهنگی معاونت نیز از اهمیت سواد رسانه‌ایسخن گفت و با اشاره به پیشگام بودن در زمینه اتاق فکر فضای مجازی گفت: باید تمامی مطالعات اعم از تطبیقی و میدانی بررسی شود و اولویت‌های بومی و داخلی دانشگاه همانند کسب و کارهای فضای مجازی دانشجویان مورد توجه قرار گیرد.
دکتر مومنی نیز با تاکید بر اهمیت فضای مجازی،   استفاده از نیروهای زبده و کار آمد برای افزایش بهره وری را پیشنهاد داد.
دکتر صادقیان، سرپرست مدیریت فرهنگی دانشگاه نیز بر استفاده از تمامی نهادهایی که جنس فرهنگی دارند،   حضور دانشجویان فعال به عنوان ذینفع در این عرصه و استمرار و نتیجه گیری از جلسات تاکید کرد.
دکتر خسروی  مدیر مشارکت‌های مردمی دانشگاه  گفت: در این جلسات باید اضطرار و اهمیت موضوع مشخص شود و رفع مشکل بصورت مصداقی باشد.

  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 160014
خبرنگار
شيما سادات  عطري

شيما سادات عطري

تصاویر

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

بهرامی

بهرامی

99/05/19 - 08:22

سلام، خوب بود که این جلسه که در رابطه با وضع مطلوب و ارتقای فضای مجازی بود هم به صورت مجازی برگزار می شد

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید