گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/07/21 - 09:38
  • تعداد بازدید خبر : 77
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد

باحضور دکتر محمدحسین صادقیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دومین جلسه شورای مدیران معاونت در 6 ماهه دوم سال برگزار شد.

198041.mp3 جلسه شورای مدیران معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، دومین جلسه شورای مدیران که به صورت هفتگی در راستای حل مشکلات و چالش های مدیریت ها و بخش های معاونت برگزار می شود، روز دوشنبه 19 مهرماه 1400 از ساعت 13:30 تا 15:30 در سالن شورای معاونت، تشکیل شد و در ابتدای جلسه، مدیران و مسئولان معاونت دانشجویی فرهنگی به بیان اولویت ها، چالش ها و خواسته های خود پرداختند.
مدیران معاونت در ادامه، گزارشی از عملکرد و اقدامات هفته گذشته واحد خود ارائه دادند و همچنین برنامه ریزی خود را برای روزهای باقیمانده از مهرماه عنوان کردند.
سپس، دکتر صادقیان با تأکید بر مصرف مسئولانه به عنوان یک فرهنگ صحیح سازمانی گفت: ارتقای روحیه تیمی و دلسوزانه باید در تمامی تیم تسری پیدا کند تا بتوانیم با این رویکرد خدمات رسانی مناسبی به دانشجویان داشته باشیم.
وی در ادامه افزود: کلید حل بسیاری از چالش های موجود در دسترس است و با همکاری و حفظ و ارتقای روحیه تیمی می توانیم به آنها دست یابیم.
در پایان پس از بحث و گفتگو پیرامون موارد یاد شده، سرفصل های جلسه بعدی و فهرست اقدامات هفته جاری تنظیم شد تا اولویت های اجرایی این هفته مشخص شود.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 198041
حسین شیخ محمدی
خبرنگار

حسین شیخ محمدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید