گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/24 - 10:31
  • تعداد بازدید خبر : 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه فوق العاده مدیریت بیماران کووید ۱۹ در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد

جلسه فوق العاده مدیریت و درمان بیماران کووید چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۹۹ با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونان و روسای بخش‌های مختلف مجتمع در سالن شورای ریاست برگزار شد.

162644.mp3 جلسه فوق العاده مدیریت بیماران کووید ۱۹ در مجتمع بیمارستانی امام خمینی(ره) برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مجتمع بیمارستانی امام خمینی (ره)، جلسه فوق العاده  مدیریت و درمان بیماران کووید چهارشنبه ۲۳ مهرماه ۹۹ با حضور دکتر خسرو صادق نیت رئیس مجتمع، معاونان و روسای بخش‌ های مختلف  مجتمع در سالن شورای ریاست برگزار شد.
در ابتدای جلسه دکتر دهقان معاون درمان مجتمع گزارشی از چگونگی درمان بهتر بیماران و اقدامات لازم برای افزایش تختهای آی سی یو، چگونگی ثبت  صحیح خدمات در پروندها و همچنین فرایند استعلاجی نیروهای درمانی و کمبود نیرو، همچنین چگونگی پروتکشن های لازم برای نیروهایی که تازه به بخش‌ها اضافه شده‌اند را ارائه کرد.
در ادامه دکتر صادق نیت رئیس مجتمع گزارشی از جلسه فوق العاده ستاد مقابله با کرونای تهران که امروز صبح در محل این‌ ستاد تشکیل شده بود را  ارائه کرد.
رئیس مجتمع گفت: از مهم‌ترین مباحثی این جلسه بررسی مشکلات و کمبود‌های بیمارستانهای تابعه و همچنین به کارگیری تخت های بستری بیشتر و فعال شدن تیم‌های نظارتی در سطح وزارتخانه و دانشگاهها، انجام ویزیت بخشها توسط رزیدنت های سال بالایی، عدم جابه جایی سریع  و یا تغییر روزانه  اساتید ی که مدیریت بیمار را دارند، عدم ارجاع بیماران به خارج از سیستم درمانی  و اعمال همه هزینه‌ها در صورت حساب بیماران مورد بحث بررسی قرار گرفت و  تدابیری برای بهینه کردن خدمات رسانی به این بیماران اتخاذ شد.
توضیح اینکه جلسات فوق العاده مدیریت بیماران کووید با توجه به شرایط پیش رو با هماهنگی معاونت‌های مجتمع و به دستور ریاست مجتمع و خارج از برنامه‌ها و کمیته‌های روتین مجتمع تشکیل می‌ شود.

  • گروه خبری : بیمارستان امام خمینی
  • کد خبر : 162644
کلمات کلیدی
خبرنگار
شهره  بیات

شهره بیات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید