گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/01/17 - 14:53
  • تعداد بازدید خبر : 1935
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
اولین روز کاری معاون درمان جدید دانشگاه در معاونت درمان

جلسه معارفه دکتر سید فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه با حضور معاون درمان پیشین برگزار شد

دکتر سید فرشاد علامه با حضور در جمع مدیران معاونت درمان و بازدید از واحدهای این معاونت کار خود را به طور رسمی در این حوزه آغاز کرد.

152989.mp3 جلسه معارفه دکتر سید فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه با حضور معاون درمان پیشین برگزار شد

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان دانشگاه، دکتر مهدی رضایی معاون درمان سابق دانشگاه یک‌شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۹ در جلسه‌ ای با حضور مدیران معاونت درمان، با خوشامدگویی به دکتر سید فرشاد علامه که دیروز در حکمی به‌ عنوان معاون درمان دانشگاه منصوب شد، ضمن توضیح مختصری در خصوص اقدامات انجام‌ شده در این حوزه و برنامه‌ های ستاد عملیات درمان و مقابله با کرونای دانشگاه، به معرفی مدیران واحدهای این معاونت پرداخت.
وی در پایان، ادامه امور درمان دانشگاه را به او محول و برای معاون درمان جدید آرزوی موفقیت کرد.
دکتر علامه معاون درمان دانشگاه در این جلسه با تشکر از دکتر رضایی در خصوص ادامه فعالیت‌ ها برای مقابله با کرونا و همچنین امور جاری و مهم معاونت درمان توضیحاتی داد.
در این نشست همچنین هر یک از مدیران معاونت درمان ضمن خیرمقدم به معاون درمان جدید از تلاش‌ های دلسوزانه دکتر مهدی رضایی در دوران مسوولیتش قدردانی کردند.
دکتر رحمانی بابیان این‌ که دکتر رضایی همیشه دغدغه کارکنان معاونت درمان و کادر درمانی بیمارستان‌ ها را داشت گفت: ایشان در دو سال و هفت ماهی که مسئولیت معاونت درمان دانشگاه را داشت، با نگاه جدیدی به این حوزه برای احیای جایگاه واقعی این معاونت تلاش کرد و حس همبستگی و دوستی خوبی را چه در مجموعه معاونت درمان و چه در ارتباط با بیمارستان‌ ها ایجاد کرد.
وی در ادامه با خوشامد و آرزوی توفیق برای معاون درمان جدید افزود: تمامی همکاران و مدیران معاونت درمان دانشگاه، تلاش خود را برای تحقق اهداف این معاونت به کار بسته  و خالصانه در انجام مسوولیتتان در این حوزه کمک می‌ کنیم.
توضیح این‌ که پس‌ ازاین جلسه دکتر فرشاد علامه معاون درمان دانشگاه با همراهی دکتر حجت رحمانی مشاور اجرایی معاون درمان سابق، دکتر مصطفی امینی مدیر تعالی بالینی و امور بیمارستان‌ ها، دکتر شکوه ورعی مدیر امور پرستاری و دکتر جلال سعیدپور مدیر هماهنگی امور بیمه، تعرفه و استاندارد از تمامی واحدهای معاونت درمان بازدید و با تعدادی از کارشناسان این واحدها از نزدیک آشنا شد.


  • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 152989
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

قادری

قادری

99/01/21 - 03:43

به عنوان پرستار و عضو کادر درمان، از دکتر رضایی ممنونم که در شرایط خاص بوجود اومده،تنهامون نگذاشتن از تهییه تجهیزات تا تامین نیرو و بازدید های مکرر ازبیمارستان و... امیدوارم همیشه موفق و سالم باشید

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید