گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/02 - 12:07
  • تعداد بازدید خبر : 90
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هماهنگی هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار

جلسه هماهنگی هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار یکشنبه اول تیرماه 1399 برگزار شد.

158306.mp3 جلسه هماهنگی هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار
جلسه هماهنگی هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار  یکشنبه اول تیرماه ۱۳۹۹ با حضور دکتر علیرضا نیکبخت نصرآبادی رئیس جشنواره، دکتر حسن برکتی دبیر اجرایی، دکتر مؤمنی دبیر علمی، مهندس شیری (کارشناس IT بیمارستان امام) و اعضای کمیته اجرایی برگزار شد.
در ابتدا دکتر برکتی با اشاره به برگزاری هشتمین سمپوزیوم خودمراقبتی و پنجمین جشنواره ملی خود مراقبتی در دوم مرداد ماه سال جاری مصادف با  Internatonal Self Care Day گفت: جشنواره مصادف با روز جهانی خودمراقبتی و هم زمان با هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره ملی با هدف تشویق و ترویج فرهنگ خود مراقبتی، آگاهی بخشی و ارتقای آموزش بیمار در سطح ملی برگزار می‌شود.  

دکتر مؤمنی نیز برگزاری جشنواره را وابسته به سه عامل دست اندرکاران اجرایی، شرکت کنندگان و جوایز دانست و گفت: با توجه به این که این جشنواره در سطح ملی برگزار می‌شود از بالاترین درجه برخوردار است و مجازی بودن نباید از ارزشش آن کم کند.
وی با تاکید بر اهمیت این جشنواره؛ اطلاع رسانی مناسب را به عنوان کلید اساسی دانست و بر برخورداری از مشارکت حداکثری تاکید کرد.  

هشتمین سمپوزیوم و پنجمین جشنواره خود مراقبتی و آموزش به بیمار دوم مرداد ماه 1399 مصادف با 23 جولای روز جهانی خود مراقبتی (International Self Care Day)  برگزار می شود. 
  • گروه خبری : دانشکده پرستاری مامایی
  • کد خبر : 158306
کلمات کلیدی
خبرنگار
شيما سادات  عطري

شيما سادات عطري

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید