گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/07/21 - 12:28
  • تعداد بازدید خبر : 62
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

جلسه هم اندیشی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان برگزار شد

باحضور معاون دانشجویی فرهنگی و مسئولان، مدیران و فعالان فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران، نشستی باهدف هم اندیشی و بررسی وضعیت فعالیت های فرهنگی-اجتماعی دانشجویان برگزار شد.

198057.mp3 جلسه هم اندیشی فعالیت های فرهنگی و اجتماعی دانشجویان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، این جلسه روز دوشنبه 19 مهرماه 1400 از ساعت 15:30 تا 17 با حضور دکتر محمدحسین صادقیان معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه، دکتر حسن برکتی معاون دانشجویی فرهنگی دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر مهدی نوروزی رئیس گروه همایش و پژوهش های فرهنگی، دکتر علیرضا عباسی رئیس دبیرخانه کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی، محمود معصومی معاون اداری مالی دانشکده پرستاری و مامایی، دکتر محمد مومنی مشاور امور فرهنگی دانشگاه، در دفتر معاونت و باهدف هم اندیشی و تشریک مساعی در مورد فعالیت های اجتماعی و فرهنگی دانشجویان دانشگاه برگزار شد.
یکی از سرفصل های مهم که در این جلسه مورد بحث قرار گرفت، پیگیری تشکیل شورای اولیا و اساتید بود. نقش مؤثر خانواده ها در وهله اول و پس از آن اساتید، بر هیچکس پوشیده نیست و به همین منظور حاضران جلسه ابعاد و چگونگی تشکیل این شورا را مورد بررسی قرار دادند.
در ادامه، حاضران در جلسه به بررسی ابعاد ماهوی و رویه ای تشکیل «اتاق فکر اجتماعی فرهنگی» مشترک بین دو معاونت فرهنگی و دانشجویی فرهنگی پرداختند.
اعضای جلسه، دستور کار تشکیل این اتاق فکر و طراحی و تدوین چارچوب ها و همچنین استراتژی های آن را پیش گرفتند و این ایده را از ابعاد مختلف مورد بررسی قرار دادند و مقرر شد در جلسات آینده، طرح پس از ارزیابی ها اجرایی شود.
در پایان نیز در مورد ظرفیت های مدیران و اعضای هیئت علمی دانشگاه بحث و گفتگو و تأکید شد، ظرفیت بسیار بزرگی در مدیران و هیئت علمی دانشگاه وجود دارد که می تواند نقش بسزایی در مواردی همچون: منتورینگ اخلاقی، انگیزش و آینده سازی داشته باشند و می توانند مسئولیت هدایت و انتقال ارزش ها به نسل جدید را بر عهده بگیرند.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 198057
حسین شیخ محمدی
خبرنگار

حسین شیخ محمدی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید