گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/13 - 13:21
  • تعداد بازدید خبر : 216
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور معاون پژوهشی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در کنفرانس چاینانو 2019

دکتر رضا فریدی مجیدی معاون پژوهشی این دانشکده به عنوان سخنران مدعو در کنفرانس Chinano 2019 Conference & Expo شرکت کرد.

94030.mp3 حضور معاون پژوهشی دانشکده فناوری های نوین پزشکی در کنفرانس چاینانو 2019

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، دکتر رضا فریدی مجیدی معاون پژوهشی این دانشکده به عنوان سخنران مدعو در کنفرانس Chinano 2019 Conference & Expo که 2 آبان 98 در کشور چین برگزار شد، شرکت کرد. 
چاینانو بزرگترین رویداد سالانه در صنعت نانوتکنولوژی در کشور چین است. این کنفرانس شامل چهار قسمت اصلی از جمله اجلاس سران، فناوری (کارگاه)، نمایشگاه و سرمایه گذاری است. این کنفرانس در زمینه هایی نظیر میکرو نانومواد، انرژی و تکنولوژی تمیز، فناوری نانو بیولوژیک و نانو مواد جدید و غیره متمرکز شده و هدف آن ایجاد یک پلت فرم بین المللی برای مبادلات و همکاری های مرتبط با فناوری نانو است. این کنفرانس بین المللی به عنوان مهمترین رویداد کسب و کار در زمینه نانوتکنولوژی در کشور چین تبدیل شده است و مشارکت فعال و شناخت گسترده کشورهای ملل در زمینه نانوتکنولوژی را در پی دارد. بیش از 1000 شرکت و سازمان از کشورهای کره جنوبی، کانادا، ژاپن، هلند، و از جمله ایران در این رویداد حضور داشتند.
دکتر رضا فریدی ضمن سخنرانی از شرکت های چینی حاضر در کنفرانس جهت حضور در کنفرانس Nano fiber 2019  که در تاریخ 6 و 7 آذر ماه  در دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار خواهد شد دعوت کرد.

  • گروه خبری : دانشکده فناوری های نوین پزشکی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94030
خبرنگار
ساناز  عزی ایرانی

ساناز عزی ایرانی