گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/19 - 13:00
  • تعداد بازدید خبر : 117
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

حضور کاروان سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران به سرپرستی دکتر عمادی در منطقه حلبی آباد جنوب تهران

هشتمین مقصد دکتر عمادی عضو هیات علمی و دانشیار گروه پوست بیمارستان رازی به مناسبت عید غدیر در منطقه حلبی آباد جنوب تهران بود.

160082.mp3 حضور کاروان سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران به سرپرستی دکتر عمادی در منطقه حلبی آباد جنوب تهران

  به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان رازی، بر اساس گزارش های واصله از شیوع بیماری‌های پوستی و عصبی در میان ساکنان منطقه حلبی آباد جنوب تهران روز سه شنبه ۱۴ مرداد ۹۹ کاروان سلامت دانشگاه علوم پزشکی تهران متشکل از متخصصان پوست و مغز و اعصاب به سرپرستی دکتر سید ناصر عمادی دانشیار گروه پوست بیمارستان رازی و امام، دکتر سید طراوت واقفی فر دستیار پوست بیمارستان رازی و دکتر آلاله واقفی فر دستیار مغز و اعصاب بیمارستان شریعتی، برای همدلی و درمان بیماران مبتلا به این منطقه اعزام شد.
دکتر عمادی گفت: تعداد ۸۰ نفر از ساکنان مهاجر بلوچ در این منطقه ویزیت و معاینه شدند که تعدادی از کودکان به دلیل شرائط نامطلوب بهداشتی مبتلا به شپش سر و گال بوده‌اند همچنین اگزما و خشکی پوست همراه با اختلالات نورولوژیک نزد کودکان مورد توجه بود.
دکتر عمادی کنترل بیماری‌ های عفونی در حاشیه شهرهای کلان برای نیازمندان را اقدامی انسانی دانست که یکی از نتایج مهم آن  گسترش نیافتن بیماری به مراکز پرجمعیت شهری است.
این عضو هیات علمی چنین اقدامات انسانی را درس اول آموخته از بزرگان علم و اخلاق استاد یلدا و قریب دانست که طبابت، طبیب و حکیم بدون مرز فراتر از بیمارستان و مطب در دل محرومترین مناطق است.
دکتر عمادی همچنین تاکید کرد نباید به دلیل شیوع کرونا از سایر بیماری‌ های مسری و عفونی غافل بود.
وی توجه به بهداشت محیط حاشیه نشینان را مورد توجه مسئولان دانست.

  • گروه خبری : بیمارستان رازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 160082
کلمات کلیدی
خبرنگار
نرگس   ابراهیمی

نرگس ابراهیمی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید