گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/08/17 - 14:45
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 64
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشکده مجازی نشست دانشجویی"کاربردهای بازی واره سازی" را برگزار می کند

دفتر توسعه آموزش دانشکده مجازی دانشگاه علوم پزشکی تهران با مشارکت انجمن علمی آموزشی مدیکیشن نشست دانشجویی از سری نشست های مدرسه مجازی بازی واره سازی در علوم پزشکی را با عنوان "کاربردهای بازی واره سازی" برای همه علاقه مندان در سراسر کشور به صورت رایگان برگزار می کند.

199960.mp3 دانشکده مجازی نشست دانشجویی"کاربردهای بازی واره سازی" را برگزار می کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده مجازی، این دانشکده با مشارکت انجمن علمی آموزشی مدیکیشن نشست دانشجویی از سری نشست های مدرسه مجازی بازی واره سازی در علوم پزشکی را با عنوان "کاربردهای بازی واره سازی" برای همه علاقمندان در سراسر کشور به صورت رایگان برگزار می کند.
این نشست با حضور آزاده انگورج تقوی دانشجوی پزشکی و روح اله صفایی پور دانشجوی دکتری تخصصی یادگیری الکترونیکی در علوم پزشکی روز چهارشنبه 19 آبان 1400 از ساعت 17:30 تا 19 برگزار می شود و به موضوعات کاربرد بازی واره سازی در علوم پزشکی می پردازد.
علاقمندان برای شرکت در این دوره می توانند به لینک ثبت نام زیر مراجعه کنند.
توضیح اینکه اولین نشست تخصصی"بازی واره سازی در علوم پزشکی با حضور دکتر غلامرضا حسن زاده مدیر گروه مجازی سازی آموزش های غیرحضوری و دکتر میترا ذوالفقاری معاون آموزشی و دانشجویی دانشکده مجازی  مهر 1400 برگزار شد که به موضوعات بازی واره سازی در علوم پزشکی، مبانی، ضرورت، الزامات و پیشرفت های بوجود آمده در انواع وب و تغییر نسل ها پرداختند و ضمن اجرای این رویکرد آموزشی در تایم نشست از بازی واره سازی به عنوان یکی از ابزارهای آموزشی نوین و پرکاربرد در حوزه ی آموزش علوم پزشکی یادکردند. این نشست ها در قالب نشست های تخصصی با سخنرانان و اساتید مطرح در این حوزه و نشست های دانشجویی با همکاری انجمن علمی دانشجویی مدیکشن و کمیته دانشجویی دانشکده مجازی تا پایان امسال طبق تقویم اعلام شده ادامه خواهد داشت و در انتهای دوره گواهی به شرکت کنندگان داده میشود.
 ورود برای همگان آزاد و رایگان است و مخاطبان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 42036001 داخلی 206 تماس بگیرند.

  • گروه خبری : دانشکده مجازی
  • کد خبر : 199960
سیده کاملیا  داودزاده
خبرنگار

سیده کاملیا داودزاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید