گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/10/21 - 10:39
  • تعداد بازدید خبر : 308
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

دانشکده مجازی چهاردهمین نشست وبیناری رفتار حرفه ای در فضای مجازی را برگزار می‮کند‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

دانشکده مجازی دانشگاه و انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) در پی جلسات آنلاین ماهانه اخلاق در فضای مجازی ویژه اعضای هیئت علمی دانشگاه‮ های علوم پزشکی سراسر کشور؛ چهاردهمین نشست علمی اخلاق در یادگیری الکترونیکی را با عنوان "رفتار حرفه ای در فضای مجازی" و با امتیاز فرهنگی به صورت رایگان برگزار می‮کنند.‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬ ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

168388.mp3 دانشکده مجازی چهاردهمین نشست وبیناری رفتار حرفه ای در فضای مجازی را برگزار می‮کند‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده مجازی، این دانشکده با همکاری انجمن یادگیری الکترونیکی ایران (یادا) سخنرانی علمی اخلاق در فضای مجازی را در ادامه اهداف بیستمین همایش کشوری آموزش علوم پزشکی با عنوان "رفتار حرفه ای در فضای مجازی" را ویژه اعضای هیأت علمی دانشگاههای علوم پزشکی سراسر کشور بصورت رایگان و با امتیاز فرهنگی برگزار می کند.
این نشست با ارائه دکتر شهرام صمدی، دانشیار گروه بیهوشی و مراقبت های ویژه و فلوشیپ طب خواب دانشگاه علوم پزشکی تهران روز دوشنبه 29 دی 99 از ساعت 14 الی 16 در محیط اسکای روم بصورت آنلاین برگزار می شود.
حضور برای عموم رایگان و آزاد است و ثبت نام برای دریافت گواهی پس از شرکت در جلسه امکان پذیر است که لینک آن در حین کارگاه اطلاع رسانی می شود. برای اطلاعات بیشتر به سایت دانشکده مجازی etums.tums.ac.ir مراجعه کنید.
https://www.skyroom.online/ch/tums3/cultural-department لینک جلسه آنلاین

 

  • گروه خبری : دانشکده مجازی
  • کد خبر : 168388
سیده کاملیا  داودزاده
خبرنگار

سیده کاملیا داودزاده

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید