گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/01 - 12:01
  • تعداد بازدید خبر : 452
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ دستگاه برگزیده در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی

بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران روز دوشنبه 31 شهریورماه 99 با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به صورت نیمه حضوری در سالن اجتماعات استانداری تهران با انتخاب دستگاه‌های برتر سال ۹۸ برگزار شد.

161806.mp3 دانشگاه علوم پزشکی تهران؛ دستگاه برگزیده در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی، در این دوره از جشنواره؛ دستگاه‌های اجرایی استان علاوه بر معیار شاخص‌های عمومی و اختصاصی، مورد ارزیابی عملکرد با توجه به شرایط کرونایی نیز قرار گرفتند.  
با توجه به شرایط خاص کشور در محور مبارزه با کرونا از دانشگاه های علوم پزشکی استان نیز تجلیل به عمل آمد. دکتر عباسعلی کریمی رئیس دانشگاه علوم پزشکی تهران، دکتر جلیل کوهپایه‌ای رئیس دانشگاه علوم پزشکی ایران و دکتر علیرضا زالی رئیس دانشگاه علوم پزشکی  شهید بهشتی در محور مدیریت مبارزه با بیماری کرونا به عنوان برگزیده انتخاب شدند.

توضیح اینکه همه ساله این جشنواره با هدف ارزیابی عملکرد دستگاههای اجرایی استان تهران در هفته دولت برگزار می‌شود، اما امسال به دلیل شرایط خاص کشور این جشنواره با تاخیر، در هفته دفاع مقدس برگزار شد.
در این راستا ۶۳ دستگاه در استان تهران در شش محور و در قالب شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی قرار گرفتند که از ۱۸ دستگاه برتر اجرایی استان تهران قدردانی ‌شد.

متن لوح تقدیربه شرح زیر است:

جناب آقای دکتر عباسعلی کریمی
رئیس محترم دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران

سلام علیکم
در راستای تحقق سیاست های کلی نظام اداری ابلاغی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تاکیدات دولت محترم تدبیر و امید بر اجرای برنامه های اصلاح نظام اداری با هدف ارتقای بهره وری، پیشرفت و توسعه استان و براساس ارزیابی عملکرد، مفتخر به کسب عنوان"دستگاه برگزیده در محور مدیریت مبارزه با بیماری کرونا" در بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران در سال 99 می گردید.
امید است با اتکال به خداوند متعال در سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای مقام معظم رهبری(مدظله العالی) موفق و موید باشید.انوشیروان محسنی بندپی
استاندار و رئیس ستاد بیست و دومین جشنواره شهید رجایی استان تهران

 

 

 

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,گروه خبری RSS,مدیریت تحول- نوسازی و مطالعات کاربردی,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 161806
خبرنگار
مریم  شعبانی

مریم شعبانی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید