گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/29 - 10:28
  • تعداد بازدید خبر : 55
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

داوری مرحله دانشگاهی جشنواره بین المللی سیمرغ به پایان رسید

به همت کارشناسان مدیریت امور هنری و فوق برنامه، امتیازدهی مرحله دانشگاهی آثار هنری دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران در یازدهمین جشنواره فرهنگی، هنری و ادبی بین المللی سیمرغ پیش از پایان مهلت اعلام شده انجام شد.

172253.mp3 داوری مرحله دانشگاهی جشنواره بین المللی سیمرغ به پایان رسید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، آثار داوری شده در بخش های هنری شامل: صنایع دستی، عکاسی، پوستر، اینفوگرافی، نقاشی، طراحی، کاریکاتور و خوشنویسی بود که پس از اعلام سهمیه توسط وزارت بهداشت در هر بخش و محور، متناسب با سهمیه اعلام شده، آثار هنری دانشجویان به منظور داوری کشوری تحویل دبیرخانه دائم جشنواره در وزارت بهداشت خواهد شد.
همچنین، سایر آثار ثبت شده در این جشنواره همچون فیلم، تئاتر، تیزر، موسیقی و آثار ادبی، به طور مستقیم توسط تیم های داوری در وزارتخانه انجام خواهد شد.
براین اساس، داوری مرحله دانشگاهی در بیشتر بخش های هنری را عاتکه برجسته دانش آموخته گرافیک و کارشناس هنری دانشگاه و نیز در بخش خوشنویسی بهزاد قبادی دارای درجه ممتازی خوشنویسی و کارشناس فرهنگی، انجام دادند و فرزاد سلطانپور کارشناس دبیرخانه دانشگاهی جشنواره نظارت بر روند داوری طبق استاندارد اعلام شده یازدهمین جشنواره بین المللی سیمرغ را برعهده داشت.
توضیح اینکه، اسامی نهایی راه یافتگان به بخش مشاعره جشنواره نیز در آینده توسط دبیرخانه دائم در وزارتخانه برای شرکت در رقابت های حضوری اعلام خواهد شد.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 172253
حسین شیخ محمدی
خبرنگار

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید