گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/01/16 - 19:46
  • تعداد بازدید خبر : 2359
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دكتر مصطفی محقق، عضو هيئت رئيسه دانشگاه از بيمارستان هاى سينا و مركز طبى كودكان بازديد كرد

در آخرين روز از تعطيلات نوروزى، دكتر محقق، عضو هيئت رئيسه دانشگاه به همراه دكتر پارسا، پزشك مقيم ستاد هدايت، از بيمارستان سينا و مركز طبى كودكان بازديد كرد.

86240.mp3 دكتر مصطفی محقق، عضو هيئت رئيسه دانشگاه از بيمارستان هاى سينا و مركز طبى كودكان بازديد كرد

گالری عکس

دكتر محقق ضمن قدردانى از زحمات و گفتن خداقوت به کارکنان دانشگاه كه در ايام تعطيلات سعى كردند بهترين خدمات درمانى را ارائه دهند گفت: امروز از دو بيمارستان بزرگ وشلوغ دانشگاه بازديد كرديم، در اورژانس بيمارستان مركز طبى تعدادى از بيماران از شهرستان مراجعه كرده بودند و با توجه به اينكه اين بيمارستان مركز تخصصى اطفال است بيش از پنج استاد دانشگاه، پزشك و رزيدنت و پرستار در بخش هاى مختلف حضور و فعاليت داشتند و در گفتگويى كه با بيماران انجام شد به حمدلله از خدمات ارائه شده رضايت داشتند.

دكتر محقق افزود: اورژانس بيمارستان سينا نيز نسبتاً شلوغ بود ولى با حضور كادر درمانى و پرستاران خدمات خوبى به بيماران ارائه مى شد.

در ادامه دكتر پارسا پزشك مقيم ستاد هدايت گفت: در بازديدى  كه از اورژانس دو بيمارستان انجام شد، پزشك مقيم و رزيدنت ها و پرستاران حضور  داشتند و خدمات مناسبى ارائه مى شد، فقط در بيمارستان سينا همراه يكى از بيماران به دليل تاخير در رسيدگى به بيمار شكايت داشت كه مورد بررسى قرار گرفت و مشكل برطرف شد. 

 توضیح اینکه در بیمارستان مركز طبى  دکتر نيك منش مدير بيمارستان و تهمينه ناجى مدير پرستارى و در بیمارستان سينا دكتر خصالى مدير كشيك اورژانس و علوى سوپروايزر اورژانس مسئولان دانشگاه را در بازدیدها همراهی می‌کردند.

خبر: نسيم اخگر 

عكس: مهدى كيهان

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 86240
کلمات کلیدی
خبرنگار
نسیم اخگر

نسیم اخگر