گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/17 - 10:58
  • تعداد بازدید خبر : 43
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین جشنواره لحظه های شفا برگزار می شود

سازمان نظام پزشکی کشور با همکاری وزارت بهداشت، جهاد دانشگاهی، جمعیت هلال احمر و شهرداری تهران، دومین جشنواره کشوری لحظه های شفا را برگزار می کند.

171921.mp3 دومین جشنواره لحظه های شفا برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت دانشجویی فرهنگی، دومین جشنواره لحظه های شفا با هدف ایجاد بستری صمیمی برای ذکر داستان ها و روایت های ناب مردم از تلاش های درمانگران و جامعه پزشکی در دوران کرونا، تامین محتوای دست اول برای انواع تولیدات فرهنگی و چندرسانه ای از خدمات حرفه مندان پزشکی و ارایه به عموم مردم و ایجاد فضای گفتگو و تعامل اجتماعی بین اعضای جامعه پزشکی و مردم برگزار می شود.
متقاضیان شرکت در «دومین جشنواره لحظه های شفا» باید روایت ها و خاطرات خود از مواجهه با درمان کرونا (نظیر ابتلا و درمان خود یا آشنایان، سختی ها و مشکلاتی که در بیمارستان ها در مقابله با کرونا شاهد بوده، آشنایی و ذکر خاطره از شهدای جامعه سلامت در مبارزه با کرونا و ...) را در دو بخش فیلم و داستان به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره می توانند تا 25 فروردین 1400 به نشانی اینجا مراجعه و با مطالعه دستورالعمل اجرایی جشنواره آثار خود را ارسال کنند.
توضیح اینکه، مراسم اختتامیه و معرفی آثار برتر به صورت آنلاین از 22 تا 25 اردیبهشت 1400 برگزار خواهد شد.
برای دریافت پوستر جشنواره، اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 171921
حسین شیخ محمدی
خبرنگار

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید