گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/05/23 - 16:37
  • تعداد بازدید خبر : 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین جلسه وبینار آموزشی آشنایی با آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان بیماری کووید- 19 در بیمارستان فارابی برگزار شد

دفتر پرستاری بیمارستان فارابی دومین وبینار آموزشی با عنوان آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان بیماری کووید-19 را برای کارکنان اتاق های عمل این بیمارستان برگزار کرد.

160246.mp3 دومین جلسه وبینار آموزشی آشنایی با آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان بیماری کووید- 19 در بیمارستان فارابی برگزار شد
دومین جلسه وبینار آموزشی آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان بیماری کووید- 19 در بیمارستان فارابی برگزار شد
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان فارابی، دومین جلسه آموزشی آشنایی با آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان بیماری کووید- ۱۹ پنجشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ به صورت مجازی در فضای اسکای روم برگزار شد.
در آغاز این وبینار شادی رضایی، مدیر پرستاری بیمارستان فارابی با اشاره به اهمیت آشنایی کارکنان درمانی با آخرین دستورالعمل‌های بهداشتی و درمانی درباره کووید-۱۹ گفت: اولین جلسه آشنایی با آخرین دستورالعمل تشخیص و درمان بیماری کووید- ۱۹ پنجشنبه گذشته برای کارکنان درمانگاه‌های بیمارستان فارابی برگزار و مطالب توسط سوپروایزرها و سرپرستاران به صورت کامل برای همکاران بیان شد.
با توجه به ضرورت آشنایی همه کارکنان درمان با این دستورالعمل‌ها تصمیم گرفتیم تا دومین جلسه از این دوره آموزشی را برای کارکنان اتاق‌های عمل بیمارستان برگزار کنیم.
وی در ادامه حضور کارکنان هدف را در این دوره‌ها الزامی دانست و توضیحاتی را در خصوص این وبینار برای شرکت کنندگان ارائه کرد. تعریف، مراحل و گروه‌های در معرض خطر کووید-۱۹، فلوچارت تشخیص و درمان بیماران سرپایی و بستری کووید-۱۹، آزمایش هاي تشخیصی و تصویربرداری، عوارض دارویی و مصرف آنتی کواگولانت ها، معیارهای ترخیص بیمار، پروتکل بازگشت کارکنان به محل کار پس از ابتلا و استفاده صحیح از لوازم حفاظت فردی از مهمترین مباحثی بود که مدیر پرستاری بیمارستان فارابی به آن‌ها اشاره و از سخنرانان دعوت کرد تا به صورت کامل هریک از این موضوعات را برای شرکت کنندگان شرح دهند.
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی,اخبار
  • کد خبر : 160246
خبرنگار
سید عباس  قاضی میرسعید

سید عباس قاضی میرسعید

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید