گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/19 - 08:45
  • تعداد بازدید خبر : 106
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین جلسه کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان فارابی در سال 99 برگزار شد

گزارش عملکرد واحد تجهیزات پزشکی بیمارستان فارابی در جلسه تیرماه 99 کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی این مرکز بررسی شد.

159040.mp3 دومین جلسه کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان فارابی در سال 99 برگزار شد
جلسه تیرماه 99 کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی بیمارستان فارابی
به گزارش روابط عمومی بیمارستان فارابی، چهارشنبه 18تیر99 جلسه کمیته اقتصاد درمان، دارو و تجهیزات پزشکی این مرکز با حضور دکتر آرش میرمحمد صادقی، معاون درمان و سعید مرادی، مدیر بیمارستان برگزار شد.
دراین جلسه مهندس مهدی شمس، مسئول و مهندس مریم نصیریان، کارشناس واحد تجهیزات پزشکی گزارش عملکرد این واحد درماه خرداد را ارائه کردند. در این گزارش آمار تفکیکی ثبت درخواست تعمیرات در سامانه PMQ ، آمار بخش لیزیک، درخواست از سرپرستاران برای نظارت بر مصرف گازهای طبی، گزارش دستگاه های آسیب دیده، گزارش پشتیبانی و آموزش نگهداشت شرکت های تجهیزات پزشکی، بازیابی 2 دستگاه اسقاطی، نظارت بر استفاده از ساکشن ها، هوای فشرده و اکسیژن ساز و درخواست تعیین تکلیف نصب اسلیت های خریداری شده ارائه شد.
مهندس شمس، مسئول واحد تجهیزات پزشکی در پایان جلسه تاکید کرد: به علت حجم بالای مراجعات و استفاده از ابزار و تجهیزات در بیمارستان فارابی، درصد استهلاک ان ها بالا است و خیلی زود از رده خارج می شوند. 
وی همچنین سامانه یکپارچه نظارت اکسیژن بیمارستانی که امکان کنترل برخط وضعیت اکسیژن را فراهم می کند را معرفی کرد.
در پایان جلسه فاطمه قدیمی، مسئول واحد بهبود کیفیت با اشاره به شرح وظایف این کمیته از سرپرستاران درخواست کرد مسایل حوزه اقتصاد درمان و گزارش پیشرفت برنامه های بهبود کیفیت و عملیاتی مرتبط با این کمیته را با هماهنگی دبیران کمیته در جلسات بعدی مطرح کنند. 
 
  • گروه خبری : بیمارستان فارابی
  • کد خبر : 159040
خبرنگار
حمیده امیدوار

حمیده امیدوار

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید