گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/08/23 - 13:21
  • تعداد بازدید خبر : 1131
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه

دومین دستگاه سی تی اسکن بیمارستان سینا با حضور معاون توسعه دانشگاه افتتاح شد

دومین دستگاه سی تی اسکن بیمارستان سینا با حضور دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی دانشگاه افتتاح و به بهره برداری رسید.

94512.mp3 دومین دستگاه سی تی اسکن بیمارستان سینا با حضور معاون توسعه دانشگاه افتتاح شد

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی بیمارستان سینا، در آستانه ولادت باسعادت حضرت ختمی‌مرتبت محمد مصطفی (ص) و امام صادق (ع) چهارشنبه 22 آبان 98 دومین دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان سینا در ساختمان اورژانس این مرکز افتتاح و به بهره‌برداری رسید.
در این مراسم دکتر محمود بیگلر، معاون توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی دانشگاه، دکتر محمد طالب پور، رئیس بیمارستان سینا، مهندس هادی مخبر، مشاور رئیس این مرکز، مهدی ابراهیمی، معاون درمان بیمارستان، سوریا بابایی، مدیر پرستاری و جمعی از خیرین سلامت حضور داشتند.
دکتر طالب پور، ضمن خوشامدگویی به مدعوین این مراسم بیان داشت: من لازم می‌دانم تشکر ویژه از همه عزیزانی داشته باشم که به درد مردم اهمیت می‌دهند. خیرین سلامت با مشاهده مشکلات ما در زمینه کمبود امکانات در تسریع درمان بیماران اورژانسی برای راه‌اندازی دومین دستگاه سی‌تی‌اسکن هزینه کردند که این هزینه بسیار پربرکت خواهد بود و تشکر ویژه می‌کنم از دکتر بیگلر که در این مسیر بسیار ما را حمایت کردند.
رئیس بیمارستان سینا همچنین افزود؛ مسافت بخش اورژانس تا دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان سبب ایجاد ناملایماتی در روند درمان بیماران اورژانسی می‌شد که با راه‌اندازی واحد سی‌تی‌اسکن جدید بسیاری از مشکلات در این زمینه در اسرع وقت رفع می‌شود و در اجرای این پروژه مهندس مخبر متحمل زحمات بسیاری شدند که از ایشان تشکر می‌کنم.
وی افزود: الحمدالله روحیه انجام کارهای خیر به‌ویژه در حیطه سلامت در بیمارستان در حال گسترش است و در حال حاضر هزینه‌های ساخت بنای ساختمان ام‌اس را یک خیر سلامت برعهده‌گرفته است همچنین خیر بسیار محترمی زحمت کشیدند و برای بازسازی طبقه زیرزمین درمانگاه تخصصی کمک‌های شایانی به بیمارستان کردند.
دکتر طالب پور همچنین با اشاره به طرح‌های در دست اجرای بیمارستان گفت: ما در حال ایجاد مقدمات لازم برای ساخت پارکینگ طبقاتی در بیمارستان هستیم تا باز هم به کمک خیرین از فشاری که براثر ازدحام رفت‌وآمد برای مراجعان این مرکز ایجاد می‌شود کاسته شود و در اینجا لازم می‌دانم از شهرداری منطقه 12 نیز قدردانی کنم که برای ساخت سردر بیمارستان و طرح پارکینگ طبقاتی کمک‌های شایانی به بیمارستان می‌کنند.
رئیس بیمارستان سینا در انتهای سخنان خود از اعضای هیئت‌علمی، کادر پرستاری، اداری و پشتیبانی به سبب همدلی و همراهی با اهداف بیمارستان قدردانی کرد.
دکتر بیگلر نیز ضمن تبریک میلاد باسعادت حضرت محمد (ص) و امام صادق (ع) گفت: تقارن افتتاح دومین دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان با این ایام مبارک فرخنده را به فال نیک می‌گیرم.
وی افزود: یادآوری طی مسافت طولانی از بخش اورژانس تا ساختمان مرکزی برای انجام سی‌تی‌اسکن برای بیماران اورژانسی بسیار ناراحت کنند است که خدا را شکر به دست خیرین این مشکل رفع شد و بسیار خوشحالم که در این روز فرخنده، واحد سی‌تی‌اسکن اورژانس افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد و از پیگیری‌هایی دکتر طالب پور و مهندس مخبر بسیار قدردانی می‌کنم.
دکتر بیگلر همچنین خطاب به خیرین سلامت بیان داشت؛ بیمارستان سینا، مکان بسیار مناسبی برای انجام فعالیت‌های خیرخواهانه است زیرا بیمارستان سینا در رده اول رضایتمندی بیماران در سطح مراکز درمانی دانشگاه قرار دارد و هرکسی که به بیمارستان سینا مراجعه کرده و از خدمات درمانی آن بهره‌مند شد با رضایت کامل از این مرکز خارج شده است.  زیرا در میان تیم پزشکی و پرستاری بیمارستان سینا برای انجام خدمات درمانی وحدت بسیار خوبی وجود دارد که این همدلی سبب رضایتمندی بیماران می‌شود. مسلماً این فعالیت خیرخواهانه شما خیرین محترم باقیات و صالحاتی است که به جا خواهد ماند و ثمره آن شامل حال خانواده‌های شما نیز می‌شود و ان‌شاءالله تیم ما هم بتواند به صورتی عمل کند که هم امانت‌دار خوبی باشند و از این دستگاه بهره‌برداری کامل را انجام دهند.
مهندس هادی مخبر نیز با تشکر از دکتر بیگلر، دکتر طالب پور و خیرین سلامت بیان داشت: بیمارستان سینا بسیار خاص است زیرا که پوشش‌دهنده درمان مناطق پایین‌شهر است و از پزشکان و کارکنان فوق‌العاده‌ای برخوردار است.
وی در ادامه افزود؛ خوشبختانه مجوز راه‌اندازی دومین دستگاه ام ار ای را نیز گرفته‌ایم که ان‌شاءالله با حمایت‌های دکتر بیگلر و خیرین سلامت روزی شاهد به بهره‌برداری رسیدن دومین واحد ام ار ای بیمارستان سینا نیز باشیم.
مدیر دفتر پرستاری بیمارستان نیز با تشکر از خیرین سلامت از راه‌اندازی دومین دستگاه سی‌تی‌اسکن بیمارستان ابراز خرسندی کرد و گفت: کمک‌های خیرین سلامت باعث ایجاد احساس امنیت در انجام کارهای درمانی بیماران می‌شود و خدا را شاکرم که جامعه ما از انسان‌های خیر بسیار زیادی برخوردار است و از استاد طالب پور نیز بسیار سپاسگزارم که در راستای کمک به ایجاد رضایتمندی بیماران بسیار در تلاش هستند.
دکتر ابراهیمی نیز بیان داشت؛ ان‌شاءالله بتوانیم با کمک خیرین محترم بتوانیم در راستای ایجاد سلامت جامعه گام‌های اساسی برداریم.
عکس و خبر: رضا آسیابی

  • گروه خبری : بیمارستان سینا,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 94512
کلمات کلیدی
خبرنگار
رضا  آسيابي

رضا آسيابي