گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/24 - 09:07
  • تعداد بازدید خبر : 17
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین کارگاه آموزش اطفا حریق ویژه گروه خدمات و تاسیسات در مرکز طبی کودکان برگزار شد

دومین کارگاه آموزش اطفا حریق ویژه گروه خدمات و تاسیسات در سالن دکتر قریب مرکز طبی کودکان-قطب علمی طب کودکان کشور برگزار شد.

162637.mp3 دومین کارگاه آموزش اطفا حریق ویژه گروه خدمات و تاسیسات در مرکز طبی کودکان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان مرکز طبی کودکان، به همت کمیته مدیریت خطر، حوادث و بلایا و براساس هماهنگی های قبلی، دومین کارگاه اطفا حریق روز پنجشنبه 24 مهر 99 ویژه گروه خدمات و تاسیسات با رعایت دستورالعمل های وزارتی با تکیه بر فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک در سالن دکتر قریب برگزار شد.
در این کلاس که با حضور مدرس اسدی از پایگاه 5 آتش نشانی تهران برگزار شد؛ موارد تئوری نظیر مثلث آتش، انواع کپسول آتش نشانی، موارد استفاده از آن و نحوه رفتار در هنگام حریق و خاموش کردن آن به حاضران آموزش داده شد.
در ادامه پس از پاسخ به پرسش های مطرح شده، ادامه کلاس با اجرای موارد عملی در بخشی از محوطه بیمارستان برگزار شد.
در پایان با برپایی حریقی به منظور آموزش کار با کپسول، حاضران ضمن فراگیری نحوه استفاده صحیح از کپسول آتش نشانی، به خاموش کردن آتش پرداختند.
آماده سازی کپسول برای استفاده هنگام حریق، آشنایی با کپسول سالم و شارژ مجدد آن برای استفاده در خطرات احتمالی از دیگر موارد مطرح شده در این کلاس بود.
جلسه آموزشی بعدی ویژه سرپرستاران بخش های بالینی و مسئولان بخش های پاراکلینیک است که زمان برگزاری آن اطلاع رسانی خواهد شد.

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان
  • کد خبر : 162637
کلمات کلیدی
خبرنگار
لیلا  یوسفی

لیلا یوسفی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید