گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/01/18 - 10:48
  • تعداد بازدید خبر : 26
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دومین کمیته دانشجویی فعالیت های بین المللی شعبه جزیره کیش دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد

در جلسه ای با حضور معاون دانشجویی فرهنگی پردیس بین الملل، سرپرست شعبه جزیره کیش دانشگاه و دبیران تعدادی از کمیته های دانشجویی فعالیت های بین الملل، اهداف تشکیل این کمیته ها و تجربه های موفق گذشته آنها به طور مبسوط تشریح شد.

171952.mp3 دومین کمیته دانشجویی فعالیت های بین المللی شعبه جزیره کیش دانشگاه فعالیت خود را آغاز کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران پردیس بین المللی کیش، در جلسه‌ای که روز دوشنبه 16 فروردین 1400 به صورت برخط برگزار شد، دبیران تعدادی از کمیته‌های دانشجویی فعالیت‌های بین الملل در دانشگاه ضمن ارائه گزارشی از فعالیتهای صورت گرفته خود به سوالات دانشجویان کمیته جدید پردیس کیش نیز پاسخ دادند.

در ابتدای این جلسه لیلا رحماه دانشجوی اندونزیایی دانشگاه و دبیر سابق کمیته دانشجویی پردیس کیش گزارش تصویری فعالیت‌هایی که در طول یک سال و نیم در جزیره کیش صورت پذیرفته بود را شرح داد.

پس از آن ملیکا زنگنه مطلق، سید محمدرضا عابس و رکسانا صاحب نسق دبیران کمیته دانشجویی دانشکده‌های دندانپزشکی، توانبخشی و فناوری‌های نوین پزشکی به ترتیب ضمن ارائه گزارش از اهم فعالیت‌های صورت گرفته در کمیته‌های خود، ضرورت حضور دانشجویان را در چنین کمیته‌هایی برشمردند و این فعالیت‌ها را عامل مهمی در رشد مهارت‌های فردی و اجتماعی افراد خواندند.

در پایان دکتر الهه متوسلی ضمن تشکر از دانشجویانی که در طول دو سال گذشته تمام توان خود را در جهت ارتقای سطح کمی و کیفی این کمیته‌ها به کار گرفتند، تشکیل دومین کمیته دانشجویی فعالیت‌های بین الملل پردیس کیش را ارزشمند خواندند و حضور فعال دانشجویان خارجی را در چنین فعالیت‌هایی به فال نیک گرفتند.

معاون دانشجویی فرهنگی پردیس بین الملل همچنین دانشجویان خارجی را به برقراری ارتباط با دانشجویان ایرانی و کسب تجربه از ایشان حین فعالیت‌های خود کرد و گفت: ما در معاونت دانشجویی و فرهنگی همواره و در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی سوالات دانشجویان هستیم.

توضیح اینکه در پایان این جلسه، اسماعیل حسین دانشجوی اهل پاکستان با رای اکثریت به عنوان دبیر کمیته دانشجویی فعاللیت‌های بین الملل پردیس کیش معرفی شد.

  • گروه خبری : گروه خبری RSS,پردیس بین الملل کیش
  • کد خبر : 171952
زهرا حسین زاده
خبرنگار

زهرا حسین زاده

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید