گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/01/08 - 13:53
  • تعداد بازدید خبر : 2499
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازدید دکتر بیگلر و دکتر پارسا ازبیمارستان های سینا و روزبه

دکتر بیگلر: امیدوارم در سال 97 بتوانیم با پرداخت های به موقع انگیزه کارکنان را ارتقا دهیم

دکتر بیگلر عضو هیات رییسه دانشگاه به همراه دکتر پارسا پزشک مقیم ستاد هدایت در هشتمین روز سال جدید از بیمارستان های سینا و روزبه بازدید کردند.

75523.mp3 دکتر بیگلر: امیدوارم در سال 97 بتوانیم با پرداخت های به موقع انگیزه کارکنان را ارتقا دهیم

گالری عکس

دکتر بیگلر معاون توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع دانشگاه به همراه دکتر پارسا پزشک مقیم ستاد هدایت صبح روز چهارشنبه 8 فروردین 97 از اورژانس بیمارستان های سینا و روزبه بازدید کردند. دکتر نقوی رییس، دکتر انوری مدیر و جمعی از مسئولین بیمارستان روزبه در این بازدید حضور داشتند. همچنین از پروژه های در حال ساخت بیمارستان روزبه بازدید صورت گرفت.
دکتر بیگلر در گفت و گو با روابط عمومی دانشگاه ضمن تبریک سال جدید گفت: آغاز سال جدید را خدمت جامعه بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران تبریک و تهنیت عرض می کنم. امیدوارم سال ۹۷ برای دانشگاه علوم پزشکی تهران شکوفایی و اتفاقات خوب و مثبتی به همراه داشته باشد. در بازدیدی که از دو بیمارستان سینا و روزبه داشتیم همه کارکنان، اعضای هیات علمی، پرستاران و نیروهای خدمات انجام وظیفه می کردند و انگیزه خیلی خوبی هم برای این خدمات داشتند. مدیریت دانشگاه عوامل انگیزشی را در سال جدید تقویت کرده و مورد تاکید قرار داده است؛ که اثرات آن را در ارائه خدمات شاهد هستیم و مشکل خاصی وجود نداشت.
وی افزود:امیدوارم با برنامه ریزی هم که در سال جدید انجام می شود، نظام پرداختی های خود را به گونه ای تنظیم کنیم؛ که بتوانیم عوامل انگیزشی را برای کارکنان ارتقا داده و بخشی از زحماتی که برای ارائه خدمات در راستای بهبود و درمان بیماران ارائه می دهند را با پرداخت به موقع جبران کنیم.
دکتر پارسا با مثبت ارزیابی کردن بازدیدها اظهار داشت: بازدید از بیمارستان های سینا و روزبه خوب بود. اورژانس بیمارستان ها از قسمت هایی است که حائز اهمیت بوده و مورد توجه است. اورژانس دو بیمارستان با تمام ظرفیت فعال بوده و پزشکان هم حضور داشته و در حال خدمت رسانی بودند. برخی بیماران شکایاتی داشتند که اغلب به علت سوء برداشت بود و در برخی موارد تذکرات لازم داده شد. در مجموع بیمارستان ها آمادگی لازم را داشتند و کارکنان به ویژه در بخش های اورژانس با تمام ظرفیت فعالیت می کردند.

خبرنگار: الهام حق شناس
عکاس: سید میثم عطری

  • گروه خبری : گروه خبری RSS
  • کد خبر : 75523
خبرنگار
الهام  حق شناس

الهام حق شناس

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید