گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/25 - 16:48
  • تعداد بازدید خبر : 459
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
اولین نشست هماهنگی رسانه ای روابط عمومی با بیمارستان های 1+6

دکتر ترابی: رسانه ها فرصت هستند؛ باید تمام وقت در کنار آنان باشیم

نشست مدیر روابط عمومی دانشگاه با مسئولان روابط عمومی 6 بیمارستان ضیائیان، بهارلو، امام خمینی، شریعتی، امیراعلم و سینا به اضافه مرکز قلب تهران با موضوع تعامل با رسانه ها برگزار شد.

159305.mp3 دکتر ترابی: رسانه ها فرصت هستند؛ باید تمام وقت در کنار آنان باشیم

دکتر ماشاءاله ترابی در جلسه چهارشنبه 25 تیر 99 در سالن میزگرد طبقه هشتم ساختمان مرکزی دانشگاه با بیان اینکه رسانه ها می خواهند نقش خودشان را ایفا کنند و ما هم باید شرایطی را فراهم کنیم که آنان نقش خودشان را به درستی انجام دهند گفت: باید با همفکری با هم به یک برنامه منسجم در رابطه با رسانه ها برسیم و بدانیم رسانه به دنبال چیست و حتی قبل از آنکه رسانه وارد شود خودمان آنها را دعوت کنیم.
مدیر روابط عمومی دانشگاه با بیان اینکه روابط عمومی بیمارستان ها باید از حالت انفعالی بیرون بیایند و تغییر رویه بدهند و با برنامه ای که برای رسانه تنظیم می کنند کارها را پیش ببرند.

وی با بیان اینکه رسانه ها یک فرصت هستند گفت: اگر برنامه داشته باشیم می توانیم حتی فرصت آفرینی کنیم مثلا از خبرنگاری که با موضوع کووید در بیمارستان گزارش تهیه می کند بخواهید که از ابعاد دیگر بیمارستان هم گزارش تهیه کند و به طور مثال نشان دهد که اشغال تخت در بخش کرونا باعث می شود عده دیگری که بیماری کرونا ندارند اما نیاز به مبرم به تخت دارند جانشان را از دست بدهند.

دکتر ترابی با بیان چند سناریو از حضور خبرنگاران در بیمارستان ها گفت: اگر بخواهیم جریان ایجاد کنیم باید تمام وقت در کنار رسانه ها باشیم. ما باید در روابط عمومی حتی ترش رویی را هم با محبت جواب دهیم و با حسن خلق برخورد کنیم. من نیز در هر زمانی با رسانه ها با روی خوش صحبت می کنم. شما هم باید همین کار را بکنید و البته من را هم در جریان بگذارید.

در ادامه اسماعیلی، جعفرقلی، صدفی، نجاری، مرادی، دکتر نوروزی و آسیابی به ترتیب مسئولان روابط عمومی مرکز قلب تهران، امیراعلم، ضیائیان، بهارلو، امام خمینی، شریعتی و سینا اقدامات انجام شده در حوزه رسانه و کرونا را تشریح و کارشناسان و سردبیر بخش خبری روابط عمومی دانشگاه نقطه نظرات خود را در این باره بیان کردند.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 159305
کلمات کلیدی
خبرنگار
مهدی  گلپایگانی

مهدی گلپایگانی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید