گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/08/28 - 14:50
  • تعداد بازدید خبر : 61
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
نظر سنجی نمای پژوهشی سایت جدید دانشگاه انجام شد

دکتر ترابی: در تلاشیم تا تصویر کلی سایت مورد توافق همگان باشد

به منظور ارائه تصویری مناسب از فعالیت های پژوهشی دانشگاه، نشست همفکری روابط عمومی با معاونت پژوهشی برگزار شد.

163870.mp3 دکتر ترابی: در تلاشیم تا تصویر کلی سایت مورد توافق همگان باشد

در این نشست که روز چهارشنبه 28 آبان ماه 1399 در سالن شورای معاونت پژوهشی برگزار شد، دکتر ترابی، مدیر روابط عمومی دانشگاه بر ضرورت تغییر صفحه اصلی سایت در راستای ارائه تصویری بهتر از فعالیت های جاری و معرفی مناسب توان و ظرفیت های دانشگاه تاکید کرد.

وی رسالت اصلی روابط عمومی را مدیریت تصویر و شهرت دانشگاه دانست و گفت: در تلاشیم با نظر خواهی از معاونت های مختلف، بهترین تصویر را از واحد ها ارائه دهیم تا مورد توافق همگان باشد.

مدیر روابط عمومی دانشگاه به اخذ مجوزهای لازم از شورای IT دانشگاه اشاره کرد و گفت: قصد ما نمایش وحدت و یکپارچگی دانشگاه است و از معاونت پژوهشی می خواهیم با ارائه بازخوردهای مناسب، کمک نماید در این مسیر به بیراهه نرویم.

سپس دکتر صحراییان، معاون پژوهشی دانشگاه، این سایت را پنجره ای از کل مجموعه دانشگاه دانست و گفت: هنگامی که این پنجره باز می شود باید بتواند تا عمق دانشگاه را نمایان کند.

وی این سایت را ویترینی از زیبایی های دانشگاه عنوان کرد و یادآور شد: این پیشنهاد بسیار خوبی است  که از سوی روابط عمومی مطرح شده و موجب می شود، افراد از طریق این سایت به نوعی در محیط دانشگاه قرار بگیرند و به اطلاعات درون این مجموعه دسترسی داشته باشند.

دکتر صحراییان، نشست امروز را در راستای طرح دغدغه ها و نقطه نظرات بخش پژوهشی خواند و افزود: انتظار می رود که این سایت علاوه بر معرفی فعالیت های در دست اجرا، موجب نمایش بهتری از توانمندی پژوهشی دانشگاه باشد.

در این نشست بر ضرورت نمایش مرجعیت علمی دانشگاه، معرفی جوایز بیرونی، رتبه جهانی دانشگاه، مراکز همکار منطقه ای، یافته های جدید علمی و ... تاکید شد. همچنین در خصوص مدل ارتباط بهتر معاونت پژوهشی با مدیریت روابط عمومی، ارتباط با سامانه علم سنجی و ایجاد لینک دسترسی آسان به CV اعضای هیات علمی صحبت شد.

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 163870
خبرنگار
نسیم  قرائيان

نسیم قرائيان

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید