گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/06/06 - 12:47
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 528
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر ترابی: در دانشگاه اجتماعی، برنامه ای موفق است که نیاز مخاطب را برطرف کند

در جلسه کارگروه دانشگاه اجتماعی دکتر ماشاءاله ترابی مدیر روابط عمومی دانشگاه از اهمیت رسانه ای شدن فعالیت ها با هدف تعامل با مخاطب در راستای رفع نیاز آنها سخن گفت.

217136.mp3 دکتر ترابی: در دانشگاه اجتماعی، برنامه ای موفق است که نیاز مخاطب را برطرف کند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران، این جلسه روز یکشنبه ششم شهریور 1401 با حضور اعضا کارگروه دانشگاه اجتماعی در دفتر مدیریت روابط عمومی دانشگاه تشکیل شد.
در این جلسه ضمن مرور موارد مطرح شده در جلسه قبل، هر یک از اعضا از فعالیت های اجرا شده و اقدامات صورت گرفته برنامه تامزآپ و تامز تاپ گزارشی ارائه کردند.
سپس دکتر ترابی اظهار کرد: هر اقدامی در راستای تحقق اهداف دانشگاه اجتماعی در حوزه فعالیت های رسانه ای از اهمیت زیادی برخوردار است و زمینه های مناسب برای گسترش دانشکده ها  در این زمینه فراهم شده است.
وی تصریح کرد: انعکاس دستاورد های آموزشی، تحقیقاتی و پیشرفت علمی در فضای رسانه های مجازی مواردی است که می بایست در دانشگاه محقق شود هر یک از واحدها می توانند از فرصت رسانه ای شدن به نحو احسن استفاده کنند و آن را به طور جدی دنبال کنند.

دکتر ترابی با بیان اینکه در آستانه آغاز سال تحصیلی هستیم از اهمیت موضوع سفیران سلامت در دانشگاه اجتماعی سخن گفت و تشکیل گروه های واتساپی و معرفی فعالیت های روابط عمومی را از جمله اقدامات پیش رو عنوان کرد.

درادامه از اهداف دانشگاه اجتماعی سخن گفت و ادامه داد: همه ما به عنوان عضو یک پیکر هستیم که باید در یک جریان با برنامه ریزی دقیق همراه با پیگیری و مداومت حرکت کنیم و از امکانات موجود حداکثر بهره را ببریم تا به مرور عظمت دانشگاه را در جامعه نشان دهیم.

مدیر روابط عمومی دانشگاه تهیه گزارش متنوع و تاثیرگذار برای معرفی فعالیت ها، تهیه فیلم معرفی تاریخچه مراکز، جذب مخاطب اینستاگرام، انتشار مطالب مفید با موضوع جذاب برای عموم و هر اقدامی که بتواند ارتباط ما را با مخاطب در راستای رفع نیاز او گسترش دهد را در حوزه فعالیت های دانشگاه اجتماعی معرفی کرد.

در پایان برنامه های پیش رو برای هریک از واحدها تشریح شد.

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی,برند آفرینی
  • کد خبر : 217136
سید امیر  میری
خبرنگار

سید امیر میری

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید