گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/05 - 11:42
  • تعداد بازدید خبر : 429
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر جواد توکلی معاون سابق دانشجویی، فرهنگی دانشکده پزشکی درگذشت

هیات رئیسه دانشکده پزشکی با صدور پیامی درگذشت مرحوم دکتر جواد توکلی بزاز عضو هیات علمی گروه ژنتیک و معاون پیشین دانشجویی فرهنگی دانشکده پزشکی را تسلیت گفت.

161897.mp3 دکتر جواد توکلی معاون سابق دانشجویی، فرهنگی دانشکده پزشکی درگذشت
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده پزشکی، دکتر جواد توکلی بزاز عضو هیات علمی گروه ژنتیک و معاون پیشین دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی صبح امروز شنبه 5 مهرماه پس از طی یک دوره کوتاه بیماری دارفانی را وداع گفت.
هیات رئیسه دانشکده پزشکی با صدور پیامی این ضایعه اسف بار را به خانواده آن مرحوم و جامعه پزشکی کشور تسلیت گفت.
متن پیام به این شرح است: 
انالله و انا الیه راجعون
 استاد فرزانه شادروان "دکتر جواد توکلی" از اعضای هیات علمی گروه ژنتیک که با ادب و فرهنگ پارسی انس دیرینه داشت و سالها مسئولیت معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشکده پزشکی را بر عهده داشت به ندای رجعت حق، لبیک گفت و جمع ارادتمندان و دوستداران خود را بر این فراق  داغدار کرد.
دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران امروز یکی از سرمایه های علمی و فرهنگی خود را که سالهات مجاهدت بی دریغ او در دانشکده منشا اثر و خدمات بسیاری بود را از دست داد و در این فقدان، به سوگ نشسته است.
هیات رئیسه دانشکده پزشکی ضمن عرض تسلیت و تعزیت این مصیبت به محضر خانواده و همکاران آن عزیزسفر کرده، غفران و رحمت واسعه الهی و صبرجمیل و اجر جزیل خانواده معظم ایشان و همه داغداران را از درگاه حضرت حق مسألت دارد.
نام و یادش ماندگار و گرامی باد.
اعضای هیات رئیسه دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران
  • گروه خبری : دانشکده پزشکی
  • کد خبر : 161897
خبرنگار
مینا  محمدی

مینا محمدی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید