گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/01/10 - 14:45
  • تعداد بازدید خبر : 3002
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بازدید دکتر دلاوری و دکتر مومنی از بیمارستان های امیراعلم و فارابی

دکتر دلاوری: بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران در سطح ملی ارائه خدمت می کنند

دکتر دلاوری عضو هیئت رئیسه دانشگاه به همراه دکتر مؤمنی پزشک مقیم ستاد هدایت از بیمارستان های امیراعلم و فارابی بازدید کردند.

75533.mp3 دکتر دلاوری: بیمارستان های دانشگاه علوم پزشکی تهران در سطح ملی ارائه خدمت می کنند

گالری عکس

در راستای بازدید اعضای هیئت رئیسه دانشگاه؛ دکتر دلاوری معاون بهداشت به همراه دکتر مؤمنی مدیر پشتیبانی معاونت درمان دانشگاه صبح روز جمعه 10 فروردین 1397 از اورژانس بیمارستان های امیراعلم و فارابی بازدید کردند. در این بازدید دکتر جعفریه رئیس مجتمع بیمارستانی امیراعلم و جمعی از مسؤلین و کارشناسان این مرکز حضور داشتند.
دکتر دلاوری در گفت و گو با روابط عمومی دانشگاه، ضمن تبریک سال جدید به تمامی همکاران دانشگاهی، گفت: دو بیمارستان فعال و تخصصی دانشگاه را امروز به همراه دکتر مؤمنی بازدید کردیم و هدف از این بازدید ابلاغ سلام و تهنیت از طرف هیئت رئیسه به تمامی همکارانی است که در این ایام زحمت کشیده اند.
معاون بهداشت دانشگاه با اشاره از رضایتمندی بیماران از نحوه خدمت رسانی ابراز خوشحالی کرد و اظهار داشت: بیمارستان های دانشگاه نه تنها در شهر تهران بلکه در سطح ملی مورد اهمیت است و خدمت رسانی می کنند. دو بیمارستانی که امروز مورد بازدید قرار گرفت هم در سطح کشوری خدمات تخصصی مربوط به گوش، حلق و بینی و چشم را انجام می دهند و ما باید قدر این جایگاه و این عنایت الهی را به عنوان یکی از نعمت هایی که خداوند به ما عطا فرموده بدانیم و بتوانیم در توسعه بیشتر این خدمت رسانی بکوشیم.
دکتر مؤمنی نیز نحوه پذیرش و رسیدگی بیماران را در اورژانس مورد بررسی قرار داد و نتیجه این بازدیدها را مثبت ارزیابی کرد.
همچنین در این بازدید دکتر جعفریه به آمار حضور اساتید در مجتمع بیمارستانی امیراعلم پرداخت و از فعالیت های عمرانی این مرکز حتی در تعطیلات نوروزی خبر داد.

عکس و خبر: حسین علیشاری

  • گروه خبری : بیمارستان امیراعلم,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 75533
خبرنگار