گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/04/19 - 14:29
  • تعداد بازدید خبر : 8394
  • زمان مطالعه : 4 دقیقه

دکتر رضایی مدیر حراست دانشگاه: کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران کارت جدید شناسایی دریافت خواهند کرد

کارت جدید شناسایی کارکنان دانشگاه واجد امکانات مختلف فنی و کاربردی خواهد بود.

89699.mp3 دکتر رضایی مدیر حراست دانشگاه: کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران کارت جدید شناسایی دریافت خواهند کرد

دکتر سید احمد رضایی مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی تهران در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی، در خصوص لزوم تغییر کارت کارکنان گفت: از بدو تشکیل دانشگاه تاکنون دو سری کارت شناسایی کارکنان عوض شده است و با توجه به این که هر کارتی مدت اعتبارخاصی دارد و بر اساس مدت اعتبار مشخص‌شده لازم است تا کارت تعویض ‌شود، هم‌اکنون سری سوم این کارت‌ها باهدف اصلی ثبت حضوروغیاب و تردد کارکنان و اهداف دیگری شامل استفاده در مترو و اتوبوس‌های شهری و قابلیت استفاده برای اموری از قبیل فیش غذا، پارکینگ و امور رفاهی و درنهایت قابلیت استفاده از برد UHF برای گیت های کنترل از راه دور ارائه می شود.
وی افزود: یکی از دلایل تغییر کارت کارکنان این بود که مدت‌زمان کارت‌های در دست کارکنان در حال اتمام بود و استفاده درازمدت از آن‌ها، شکل ظاهری نامناسبی داشت و درنهایت با توجه به رشد تکنولوژی و لزوم استفاده از فناوری‌های جدید مطابق نیازهای فعلی با توجه به بررسی که انجام شد مشخص گردید کارت‌های موجود در دنیای فعلی می‌تواند قابلیت‌های مختلفی داشته باشد، تصمیم گرفته شد تا کارت جدیدی با امکانات پیشرفته و طرحی نو برای کارکنان دانشگاه در نظر گرفته شود.
مدیر حراست دانشگاه گفت: طی بررسی که در سطح کشور انجام شد شرکت‌های مختلفی استخراج شد و نهایتاً مشخص شد که شرکت چاپ و نشر بانک ملی(مورد تائید مراجع ذیصلاح) می‌تواند پاسخگوی ارائه کارت‌های جدید با امکانات پیشرفته باشد. در خصوص طراحی روی کارت هم با یکی از طراحان حرفه‌ای در این زمینه گفتگو کردیم و قرار شد کارت‌ها با در نظر گرفتن شاخصه‌های دانشگاه و با توجه به اینکه در دانشگاه گروه‌های متفاوت داریم انواع کارت‌ها ، طراحی شود.
وی ادامه داد: با توجه به تعداد کارکنان دانشگاه که بیش از 20 هزار نفر است تصمیم گرفته شد برای تک‌تک گروه‌ها ازجمله هیئت‌علمی، رسمی، پیمانی، قراردادی و شرکتی طراحی‌های متفاوتی انجام گیرد و نظرات مسئولان دانشگاه در خصوص طراحی‌ها بررسی شد.
دکتر رضایی در خصوص اطلاعات درج‌شده روی کارت‌ها گفت: اطلاعات و عکس تمامی کارکنان دانشگاه طی چند ماه به‌روزرسانی شده به‌طور مثال هم‌اکنون تمامی کارکنان بیمارستان بهرامی به‌عنوان یکی از مراکز آزمایشی دانشگاه کارت پرسنلی جدید را دریافت کردند و امکان  استفاده در مترو و اتوبوس‌های شهری در این کارت‌ها فعال‌شده که خوشبختانه تاکنون مشکلی گزارش نشده و کارت‌های بیش از نیمی از کارکنان دانشگاه برای مترو ارسال‌شده تا قابلیت استفاده در مترو برای این کارت‌ها فعال‌شده و نهایتاً تحویل کارکنان می‌شود.
برای این فرآیند در قرارداد مربوطه با شرکت تأمین‌کننده کارت، یک مهلت تا پایان شهریور سال جاری تعیین‌شده است و بر این اساس اطلاعات تمامی کارکنانی که 'اطلاعات آن‌ها شامل عکس و اطلاعات مندرج  بر روی کارت در سامانه موردنظر طی یک سال گذشته به‌روزرسانی نشده است' لازم است حداکثر تا 10 مرداد تکمیل شود. بنابراین این کارکنان حتماً تا این تاریخ به حراست واحد خود مراجعه و اطلاعات مربوط به صدور کارت خود را تکمیل کنند.
مدیر حراست دانشگاه در مورد هزینه هر کارت گفت: هر کارت در حدود 15 هزار تومان برای دانشگاه هزینه داشت و چنانچه کارت هر فردی مفقود و یا به هر دلیلی غیرفعال شود، ضمن این‌که یک دوره انتظار3 تا 6 ماهه برای صدور المثنی کارت در نظر گرفته‌شده با توجه به شرایط تحریمی که کشور درگیر آن است، مستلزم پرداخت مبلغی معادل 100 هزار تومان است، پس لازم است در خصوص نگهداری کارت‌ها دقت شود، بنابراین برگه راهنمای استفاده و نحوه نگهداری کارت‌ها در کنار هر کارتی تهیه‌شده و در آن برگه علاوه بر نکات لازم در مورد نحوه نگهداری کارت‌ها نکات کاربری و مشخصات فنی کارت‌ها نیز توضیح داده‌شده است..
دکتر رضایی درزمینه تطبیق کارت‌های کارکنان با دستگاه‌های کارت‌خوانی که در مراکز نصب‌شده گفت: با توجه به پیشرفت تکنولوژی، دستگاه‌های کارت‌خوان و کارت‌های کارکنان قابلیت‌های جدیدی پیداکرده و با اعمال تغییرات کوچکی بر روی دستگاه‌های کارت‌خوان تمام کارت‌های کارکنان با دستگاه‌ها تطبیق داده می‌شود و چنانچه کارتی بر روی دستگاه خوانده نشود لازم است تا دستگاه‌های کارت‌خوان در این مورد تنظیم شود.
مدیر حراست دانشگاه اشاره کرد: چنانچه اطلاعات درج‌شده بر روی کارت برای هر یک از کارکنان تغییر کند لازم است کارکنان مربوطه با مراجعه به نماینده حراست هر واحد اقدامات لازم برای ثبت تغییرات جدید را اعمال کرده و کارت جدید دریافت کند.
خبرنگار: نسیم اخگر

 

 

  • گروه خبری : ستاد مرکزی روابط عمومی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 89699
کلمات کلیدی
خبرنگار

7 نظر برای این مطلب وجود دارد

پرسنل

پرسنل

78/10/11 - 00:00

چه اشکالی داره که کارت پرسنل شبیه به هم باشه؟ در شأن اساتید نیست که کارت شناساییشون شبیه مثلا پرسنل خدمات باشه؟ حالا خیلی اصرار دارید، حداکثر تفاوت در رنگ کارت ها باشه، مثل کارت اینترن ها و فلوها و... در مجتمع امام. فکر نمی کنید این دیدگاه بالا و پایین و کدگذاری های اجتماعی ناشی از همین تفاوتهای به ظاهر کوچک مثل پارکینگ هیأت علمی و... باشه. لطفا از ما بهتران پروری نکنید...

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
کارمند

کارمند

78/10/11 - 00:00

نکته اول چرا جای عکس سمت راست قرار گرفته که نصفه عکس روی قسمت سرمه ای باشه؟ خب اگه اینطور بهتر نیست عکس حذف کنید یا جای اون روی قسمت آبی بیارید. در واقع بهتره قسمت آبی سمت راست باشه. نکته دوم اینکه لطفا اجازه بدید عکس خود فرد آماده کنه سری اول که حراست عکس می انداخت خیلی چهره ها زشت می شد.

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
محمدتقی صداقتی

محمدتقی صداقتی

78/10/11 - 00:00

با سلام و عرض ادب ،در بعضی ازشرکتهای دولتی و سازمانهاو حتی بانک ها کارکنان خودرا در سطوح مختلف پس از بازنشستگی رهانمی کنندوحداقل کارت شناساییبار نشستگی همان سازمان را برای افراد صادرمی نمایند و حتی استفاده از امور رفاهی راهم برای بازنشستگان سهمی در نظر میگیرند ،اما دانشگاه ما که الحمدولله بعنوان دانشگاه مادر ودر تمام زمینه ها الگویسایر دانشگاههای علوم پزشکی وسرامد انها ست ،این حداقل را برای بازنشستگان رسمی لحاظ نکرده است ،باتوجه به شناختی که بنده از حضرتعالی دارم این توان وتفکر اصلاحی رادرشماسراغ دارم تا در

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
صدور کارت پرسنلی حراست

صدور کارت پرسنلی حراست

78/10/11 - 00:00

با سلام ضمن تشکر از ارائه نقطه نظرات شما همکار گرامی دانشگاه همانطور که در مصاحبه مطرح گردیده برای پرسنل بازنشسته دانشگاه نیز کارتی طراحی گردیده است، که در مرحله دوم ( پس از اتمام تحویل کارت شاغلین دانشگاه ) به پرسنل بازنشسته تحویل داده خواهد شد. با آرزوی موفقیت برای شما همکاران گرامی

78/10/11 - 00:00

سلام الان نزدیک دو ساله که کارت پرسنلی من گم شده هر وقت برای گرفتن کارت المثنی به حراست رفتم چه حضوری چه تلفنی کارت المثنی به من ندادن و وعده کارتهای جدید رو دادن.الان هم شما مرتب این خبر رو به صدر خبرهاتون میارید با این که خبر مربوط به 19 تیر ماه هست.سوال اینه که بالاخره کی این کارتهای جدید به دست ما میرسه؟

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
محمد تقی صداقتی

محمد تقی صداقتی

78/10/11 - 00:00

با سلام و عرض ادب ،ظاهرا مدیرمحترم سایت پشنهادات را به اطلاع آقای دکتر رضایی نرسانده اندویا آقای دکتر رضایی فرصت بررسی و مطالعه وحداقل پاسخ را نداشته اند چون فقط پردازش روزانه پیام هادر سایت خیلی خوب انجام می شود،اما در هرحال انتظارمیرود که پشنهادها انتقال داده شود و اگر هم نیاز به طرح موضوع در جلسه مدیران ارشد دانشگاه را می طلبد ویا قابلیت اجرایی وعملیاتی شدن راندارد بصورت شفاف درج پاسخ آن اگر درسایت امکان پذیر نمی باشد ،بصورت کوتاه ایمیل گردد .باسپاس. محمد تقی صداقتی

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
محمدتقی صداقتی

محمدتقی صداقتی

78/10/11 - 00:00

با سلام و عرض ادب،از پاسخ جنابعالی صمیمانه سپاسگزارم. ازمدیران اسبق دانشگاه. .

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *
قائم

قائم

78/10/11 - 00:00

عزیزان و همکاران محترم محدودیت های تحمیلی بر واردات اقلام که همه بزرگواران بدان استحضار دارند موجبات تاخیر در تهیه کارت حافظه دار را موجب گردیده و این تاخیر خدایی ناکرده از کم کاری و قصور همکاران حراست نمی باشد

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید