گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/01/09 - 13:43
  • تعداد بازدید خبر : 2480
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

دکتر سهراب پور: در ایام تعطیل مراقبت به‌خوبی در جریان است

دکتر سهراب پور و دکتر قیوم زاده در نهمین روز سال جدید از بیمارستان شریعتی و مرکز قلب بازدید کردند.

75525.mp3 دکتر سهراب پور: در ایام تعطیل مراقبت به‌خوبی در جریان است

گالری عکس
به گزارش روابط عمومي دانشگاه دکتر سهراب پور، عضو هیات رئیسه و معاون آموزشی دانشگاه و دکتر قیوم زاده پزشک ستاد هدایت، به همراه مدیر دفتر پرستاری و جمعی از مسئولان بیمارستان روز پنج‌شنبه 9 فروردین 97 از بیمارستان شریعتی و مرکز قلب بازدید کردند.
دکتر سهراب پور در گفت‌وگو با روابط عمومی دانشگاه گفت: در این ایام فرصت شد با همراهی دکتر قیوم زاده از بیمارستان شریعتی و بیمارستان قلب بازدید کنیم و خوشبختانه تعداد بیماران در مدت ایام تعطیلات در بیمارستان شریعتی کمتر است ولی در بیمارستان قلب تعداد مراجعین خیلی هم کم نیست.
وی در ادامه با اشاره به اینکه مراقبت به‌خوبی در جریان است افزود: هر دو بیمارستان به‌خوبی به مراقبت ادامه می‌دادند.
عضو هیات رئیسه دانشگاه در ادامه از تلاش و فعالیت‌های تیم درمان، پشتیبانی، پزشکان و پرستاران، کارشناسان، منشی بخش‌ها و تیم‌های حسابداری، فیزیوتراپی، حراست که در تعطیلات مشغول ارائه خدمت هستند تشکر کرد و گفت: امیدواریم زمانی پیش بیاید و آن زمان را ببینیم که لود بیماران از این‌که هست کمتر شود و ارتقای بیشتر کیفیت را شاهد باشیم، همچنین برای همه دوستان سال خیلی خوب، همراه با موفقیت را آرزو کرد.
دکتر قیوم زاده در مصاحبه با روابط عمومی دانشگاه، هدف از این بازدید را تبریک سال نو و تشکر از همکاران که در تعطیلات عید نوروز مشغول خدمت‌رسانی به بیماران هستند اعلام کرد و گفت: در این بازدید، میزان آمادگی بیمارستان‌ها برای ارائه خدمت و مشکلات احتمالی به‌منظور رفع آن موردبررسی قرار می‌گیرد.
خبرنگار: نگار دیوبندی

  • گروه خبری : مرکز بهداشت جنوب تهران ,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 75525
خبرنگار
نگار  ديوبندي

نگار ديوبندي

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

78/10/11 - 00:00

با سلام و تبریک سال نو بدینوسیله از همکاران خوب و صمیمی در مرکز طبی کودکان بسیار ممنونم .در یکی از روزهای تعطیل به دلیل بیماری پسرم به اورژانس مراجعه نمودم .ارایه خدمات در سطح عالی بود .بدینوسیله از همکاران محترم تشکر میکنم .ان شاالله خانواده بزرگ دانشگاه علوم پزشکی تهران سال خوبی را پیش رو داشته باشند . دکتر بهبودی مقدم دانشیار گروه بهداشت باروری

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید