گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 97/01/06 - 13:52
  • تعداد بازدید خبر : 2041
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
بازدید نوروزی دکترصحراییان و دکتر احمدی از بیمارستان‌های آرش و بهرامی

دکتر صحراییان: سرعت انجام خدمت رسانی به بیماران جای تقدیر و تشکر دارد

درصبح روز دوشنبه ششم فروردین 97، دکتر صحرائیان عضو هیات رییسه دانشگاه و دکتر احمدی پزشک مقیم ستاد هدایت از اورژانس ودرمانگاه‌ها ی بیمارستان‌های آرش و بهرامی بازدید کردند.

75515.mp3 دکتر صحراییان: سرعت انجام خدمت رسانی به بیماران جای تقدیر و تشکر دارد

گالری عکس

در بازدید نوروزی بیمارستان آرش، تیم بازدید کننده با حضور دکتر مجید امینی رورانی مدیر بیمارستان و مدیر پرستاری همراهی شد. سپس در بیمارستان بهرامی نیز دکتر پیمان صادقی رئیس بیمارستان، دکتر مسعود رفعتی مدیر، مدیر پرستاری و سوپروایز بیمارستان این تیم را همراهی کردند.
دکتر صحراییان در این بازدید با اشاره به ابلاغ تبریک عید نوروز به کارکنان بیمارستان ها به تشریح اهداف بازدید نوروزی پرداخت و اظهار داشت: هدف ازاین بازدید عمدتا ابلاغ تبریک و سلام از طرف هیئت رییسه دانشگاه و ریاست محترم دانشگاه به همکاران عزیز بیمارستان است که در تعطیلات عید نوروز مشغول خدمت رسانی به بیماران عزیز و هموطنان گرامی کشور هستند.
وی در ادامه با ابراز خرسندی از ارائه خدمات دردرمانگاه های بیمارستان های آرش و بهرامی افزود: بازدید خیلی خوبی از دو بیمارستان دانشگاه علوم پزشکی تهران، بیمارستان آرش و بیمارستان بهرامی که جزو بیمارستان های تک تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تهران محسوب می شوند به عمل آمد. خدا را شکر در هر دو بیمارستان نظم خاصی حکم فرما بود و روال کار ها نیز به صورت مرتب و منظم در حال انجام بود. درمانگاه ها فعال بودند و ویزیت بیماران به صورت منظم انجام می شد.
 دکتر صحراییان سرعت انجام خدمت رسانی در بخش های اورژانس را قابل تقدیر و تشکر دانست و تصریح کرد: در بازدیدی که از اورژانس های بیمارستان ها داشتیم خوشبختانه مشاهده می شد که کارها به سرعت انجام می شود و این قضیه سبب شد که مراجعین این حس را نداشته باشند که بعلت تعطیلات خللی در پروسه چرخه درمانشان ایجاد شده باشد و این جای تقدیر و تشکر از مسئولین هر دو بیمارستان دارد.
 به تعبیری می توان گفت که مسئولین با برنامه ریزی وایجاد نظم صحیح باعث شدند که وقتی بیماری به اورژانس مراجعه می کند، آن ذهنیت منفی و نگرانی از ایام تعطیلات را که ممکن است خللی در چرخه درمانش ایجاد شود را از بین می برد و با اطمینان و اعتماد، روال درست پذیرش در اورژانس و درمان را دریافت می کند.
جای تشکر از کارکنان محترم پزشکان و مسئولین هر دو بیمارستان برای تلاش در حفظ نظم و خدمت رسانی دارد.
عضو هیئت رییسه دانشگاه در پایان با آرزوی سال خوب در سال 1397 خاطر نشان کرد: امیدوارم که سال 1397 در وهله اول سال بسیار خوبی برای همه مردم ایران باشد و در وهله دوم همه عزیزانی که در کادر درمانی مشغول خدمت‌رسانی هستند اعم از کسانی که در سیستم‌های آموزش، پژوهشی و درمانی مشغول هستند انشا الله سال بسیار خوبی را داشته باشند. پروسه درمان و انجام کاردرمانی در تمامی حیطه‌های درمان، چه پرستاری و چه پزشکان کار خطیری است و جزو وظایفی هست که معمولاً تعطیلی بردار نیست چه در زمان تعطیلات رسمی کشور و چه در زمان اعیاد که این عزیزان مشغول کار و خدمت‌رسانی هستند.
آرزومندم که سال 97 سال بسیار خوبی برایشان باشد و همچنین از خداوند متعال خواستار شفای همه بیماران عزیز و مردم کشورمان هستم و امیدوارم مردم کشورمان با کمترین تنش و مشکل سال 97 را پشت سر بگذارند.

خبرنگار و عکاس: فریبا حفیظی

  • گروه خبری : بیمارستان رازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 75515
خبرنگار