گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/07 - 17:51
  • تعداد بازدید خبر : 221
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دیدار صمیمانه مدیر پرستاری دانشگاه با مسئولان و جمعی از پرستاران مجتمع بیمارستانی یاس

سیمین رنجبران در دیدار با مترون و سرپرستاران مجتمع بیمارستانی یاس از آنان خواست تا در چیدمان نوبت های کاری کادر پرستاری نهایت انصاف و عدالت را پیش بگیرند.

155512.mp3 دیدار صمیمانه مدیر پرستاری دانشگاه با مسئولان و جمعی از پرستاران مجتمع بیمارستانی یاس

به گزارش روابط عمومی معاونت درمان، سیمین رنجبران، مدیر پرستاری دانشگاه یک شنبه 7 اردیبهشت 1399 با حضور در مجتمع بیمارستانی یاس از نزدیک با دکتر فاطمه دلاوری رئیس، یوسف مسعودیان مدیر و رقیه حسن زاده مترون و جمعی از کادر پرستاری این مرکز دیدار و گفت و گو کرد. 
مدیر پرستاری دانشگاه در این بازدید با قدردانی از زحمات کادر پرستاری بیمارستان یاس گفت: شما از پیشتازان مقابله با کووید در دانشگاه بودید و زحمات زیادی رادر ابتدای بحران کرونا بر دوش کشیدید که قابل تقدیر است. یکی از آرزوهای من این بود که جایگاه واقعی کادر پرستاری در جامعه دیده شود. امروز نگاه ویژه جامعه به سمت کادر درمانی کشور است. ارزش خدمتی که در کسوت پرستاری خلق می کنیم با هیچ چیز قابل مقایسه نیست، چرا که از جان بیماران مراقبت می کنیم.
رنجبران در نشست با مسئولان بیمارستان یاس با توجه به افزایش مراجعه بیماران غیر کرونایی به این مرکز گفت: با توجه به روند رو به کاهش مراجعین کرونا به بیمارستان های جنرال دانشگاه، برای ادامه مسیر و بازگشت کامل به حالت عادی در خصوص بازگشت نیروهای داوطلب بیمارستان یاس که در بیمارستان های ضیاییان، بهارلو و شریعتی ارائه خدمت می کنند هماهنگی لازم را انجام خواهم داد. 
وی همچنین در دیدار با مترون و سرپرستاران مجتمع بیمارستانی یاس از ایشان خواست تا در چیدمان نوبت های کاری کادر پرستاری نهایت انصاف و عدالت را پیش بگیرند و در ادامه افزود: مدیران پرستاری، سوپروایزران و سرپرستاران در بحران ها پیشتاز بودند که این موضوع در مدیریت امور و ایجاد اتحاد و همدلی در سایر اعضای کادر پرستاری بسیار کمک کننده است. در حقیقت سوپروایزرها و سرپرستاران به عنوان بازوان مدیران پرستاری بیمارستان ها پا به پای مدیران پرستاری بیمارستان ها همواره در صحنه خدمت حاضرند. 
مدیر پرستاری دانشگاه، در پایان خطاب به مترون و سرپرستاران مجتمع بیمارستان یاس گفت: ماهیت بیمارستان های زنان و نوزادان پرخطر است پس کادر پرستاری نیز در آن با چالش های زیادی روبه رو هستند و می طلبد دست در دست یکدیگر محیطی را فراهم کنید تا با آرامش خیال به ارائه خدمات بپردازید و در مسیر تحقق اهداف دانشگاه یاری رسان باشید.   
توضیح این که  رنجبران در این بازدید در خصوص تبدیل وضعیت کادر پرستاری شرکتی و قراردادی، بازنشستگی پیش از موعد و قانون بهره وری توضیحاتی داد و پیگیری مطالبات پرستاری را یکی از وظائف اصلی خود به عنوان مدیر پرستاری دانشگاه خواند. 


   • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 155512
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید