گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/07/20 - 15:56
  • تعداد بازدید خبر : 71
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه

دیدار و گفت وگوی رئیس بیمارستان شریعتی با سوپروایزران این بیمارستان

دکتر جمشیدی با سوپروایزران بیمارستان شریعتی دیدار و گفت و گو کرد.

198020.mp3 دیدار و گفت وگوی رئیس بیمارستان شریعتی با سوپروایزران این بیمارستان
دیدارو گفت و گوی رئیس بیمارستان شریعتی با سوپروایزران این بیمارستان
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان شریعتی، دکتر احمدرضا جمشیدی رئیس بیمارستان شریعتی با سوپروایزران این بیمارستان شریعتی سه شنبه ۲۰ مهر ۱۴۰۰در تالار شهید پیرویان دیدار کرد.
دراین جلسه دکتر جعفری مدیر درمان، حسین صدرایی رئیس حراست بیمارستان شریعتی و مهین سعیدی مدیرپرستاری بیمارستان شریعتی حضور داشتند. در این دیداردکتر جمشیدی پرستاران را از ارکان اصلی بیمارستان دانست وگفت: اگر رضایتی هست نتیجه کار پرستاری است. حتی نارضایتی‌ها هم ممکن است گاهی نتیجه کار پرستاری باشد.  
دکتر جمشیدی مدیریت مجموعه بزرگ پرستاری بیمارستان شریعتی را کار سختی دانست و افزود: من حدودا از سال ۶۷ در این بیمارستان هستم در این سال‌ها فراز و نشیب‌های زیادی داشتیم ولی تیمی که الان در پرستاری بیمارستان داریم جز بهترین‌ های این سال هاست. آرامش و نظمی که در بیمارستان هست مدیون زحمات شماست که بیمارستان را مدیریت می‌ کنید. شما بار بزرگی را ازبیمارستان شریعتی بر می‌ دارید و این کار را به خوبی انجام داده اید.
  دکتر جمشیدی با اشاره به سختی کارپرستاران گفت: گرچه زحمات پرستاران طاقت فرساست اما نتیجه آن لذت بخش است وقتی بیمار درمان می‌ شود و برق نگاه بیمار را می‌ بینی خیلی لذت می‌ بری و این درکار پرستاری خیلی بیشتر دیده می‌ شود.  
دکتر جمشیدی نظم اورژانس و آمادگی سوپروایزر اورژانس در بازدید سرزده سرپرست دانشگاه را نتیجه زحمات تیم پرستاران دانست و افزود: بیمارستان شریعتی مثل خانه‌ ی ماست و من احساس می‌ کنم همه ما دربیمارستان شریعتی عضو یک خانواده‌ ایم و هر موفقیتی چه در کرونا و هر جایی دیگر اتفاق افتاده نشان می‌ دهد که تک تک افراد نقش خود را درست ایفا کرده اند.  
رئیس بیمارستان شریعتی همچنین ابراز امیدواری کرد: با همفکری و همکاری همدیگرراهی را که شروع کردیم با نتیجه بهتری به انجام برسانیم.  
مهین سعیدی مدیر پرستاری با تشکر از دکتر جمشیدی گفت: همکاری تیمی خیلی خوبی بین پرستاران بیمارستان شریعتی وجود دارد که شما هم به آن اشاره داشتید اما بایدآن را ارتقا دهیم چون معتقدیم کیفیت انتها ندارد.
سپس سوپروایزران درباره برخی مسایل از جمله ایمنی بیمار، فرایند‌ های درمانگاه و نیروهای شیفت‌ های عصرو شب، با دکتر جمشیدی، دکتر جعفری و حسین صدرایی گفت و گو کردند.
  • گروه خبری : بیمارستان شریعتی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 198020
 فرانک  معصومي فرد
خبرنگار

فرانک معصومي فرد

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید