گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 96/01/14 - 15:13
  • تعداد بازدید خبر : 5505
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
بهاری دگر و دیداری دیگر

دیدو بازدید نوروزی خانواده بزرگ دانشگاه با حضور وزیر بهداشت برگزار شد

دیدار نوروزی امسال با ترنم زیبای باران و حضور سبز وزیر بهداشت، رییس و خانواده دانشگاه حال و هوای دیگری داشت.

67186.mp3 دیدو بازدید نوروزی خانواده بزرگ دانشگاه با حضور وزیر بهداشت برگزار شد

گالری عکس یک

گالری عکس دو

گالری عکس سه

دربافت فیلم
موزه تاریخ علوم پزشکی کشور در چهاردهمین روز سال 96 همانند سال‌های گذشته میزبان خانواده گرم دانشگاه بود و مسئولان، اعضای هیات علمی و کارکنان، صمیمی‌ترین شادباش‌ها را تقدیم یکدیگر کردند.
دکتر هاشمی وزیر بهداشت و معاونان و مدیران وزارت بهداشت نیز در این جمع حضور داشتند.
 وزیر بهداشت، ضمن تبریک سال نو و قدردانی از همکارانی که در تعطیلات نوروزی در شهرها و روستا مشغول خدمت‌رسانی بودند، به نقش وزارت بهداشت در تحقق شعار امسال «اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال» اشاره کرد و گفت: فرصت‌های بسیار در طب مدرن و سنتی در بخش خصوصی دارد که با حمایت از این بخش در زمینه تولید دارو، تجهیزات و خدمات پزشکی می‌توان شعار امسال را عملیاتی کرد.
دکتر جعفریان رییس دانشگاه نیز که با  گرمی پذیرای میهمانان بود، ضمن تبریک سال نو، مجموعه علوم پزشکی کشور را دارای ظرفیت بالای تولید و اشتغال دانست و گفت: آنچه در دانشگاه علوم پزشکی تهران در دستور کار قرار دارد ارائه خدمات مطلوب و با کیفیت به مردم و به حداقل رساندن نیاز کشور به خارج است.
در دیدار نوروزی امسال دکتر ظفرقندی، دکتر لاریجانی و دکتر منصوری به ترتیب روسای پیشین دانشگاه حضور داشتند و اساتید پیشکسوت هم با حضور خود به این محفل صمیمی صفابخشیدند.
بارش رحمت الهی هم که طراوت فضای موزه را دوچندان کرده بود، خاطره شیرینی را در تقویم کاری، فعالان این مجموعه به یادگار گذاشت.
خبرنگار: سمیرا کرمی/عکس: جمشید ربیعی و میثم عطری/ فیلم: مهدی کیهان

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 67186
کلمات کلیدی
خبرنگار
سمیرا  كرمي

سمیرا كرمي

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

78/10/11 - 00:00

انشاالله در سال ۹۶ با وحدت فکر، توان و الویت ها و ایجاد همگرایی در سرمایه ها بتوانیم ارتفاعات استراتژیک را فتح کنیم. مطمئن نقش رئیس محترم دانشگاه در تمرکز نیروها و همدلی و هماهنگی زیرمجموعه ها، بی بدیل است. وماتوفيقي الا بالله عليه توكلت و اليه انيب.

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید