گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/10/24 - 15:12
  • تعداد بازدید خبر : 556
  • زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیام تبریک دکتر هادیان برای ارتقای مرتبه علمی دو عضو هیئت علمی

رئیس دانشکده توانبخشی: برای همه ما مهرورزی به دوستان، همکاران و دانشگاه چون جان و میهن سترگ مان لحظات شیرینی را می سازد

دکتر محمدرضا هادیان رئیس دانشکده توانبخشی پس از ارتقا رتبه علمی دو عضو هیئت‌علمی این دانشکده ضمن تبریک ارتقای مرتبه علمی خطاب به آنان گفت: خواهش این امانت‌دار دانشکده از شمایان، پایداری به پیمان تان به گروه، دانشکده، دانشگاه و میهن چون جان مان است. همیشه بدرخشید!

168609.mp3 رئیس دانشکده توانبخشی: برای همه ما مهرورزی به دوستان، همکاران و دانشگاه چون جان و میهن سترگ مان لحظات شیرینی را می سازد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده توانبخشی، دکتر محمدرضا هادیان رئیس این دانشکده پس از خجسته باد گویی ارتقای علمی دکتر آذر مهری و دکتر احمدرضا خاتون‌آبادی دو عضو هیئت‌علمی گروه گفتاردرمانی در یادداشتی نوشت: دکتر خاتون‌آبادی و دکتر مهری  را از بدو استخدام به‌عنوان هیئت‌علمی مربی، زمانی که به‌عنوان  معاونت آموزشی و پژوهشی این دانشکده  مشغول خدمتگزاری بودم، می‌شناسم. هر دو ایشان  در اوایل استخدام به‌عنوان مربی هیئت‌علمی، خوش درخشیدند و عملکرد بسیار مناسبی داشتند، و پس از راه‌اندازی مقطع دکترای تخصصی گفتاردرمانی در کنار چند نفر از نسل جدید هیئت‌علمی این گروه مانند، دکتر سید مریم خدامی، مدیر این گروه و دکتر زهرا سلیمانی دانشیار گروه، دکتر هوشنگ دادگر عضو هیئت‌علمی و مدیر روابط عمومی در دانشکده مشغول خدمت هستند.

وی در ادامه این یادداشت نوشت: دکتر احمدرضا خاتون‌آبادی به‌عنوان معاون پژوهشی و سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه و نیز دکتر مهری در حال حاضر علاوه بر مسئولیت تحصیلات تکمیلی گروه گفتار، معاون دانشجویی دانشکده هستند.

 هر دو این بزرگواران از روحیه همکاری بالا، دلبستگی به دانشگاه و مسئولیت‌پذیری والایی برخوردار هستند. این برادر  شما و امانت‌دار دانشکده، در روز حسابرسی به پذیرش این بزرگواران به‌عنوان استاد در دانشکده با سربلندی به پروردگار پاسخ‌گو هستم و تا اندازه زیادی آینده دانشکده با بودن این افراد تضمین و جانشین پروری شده است به اذن الله.

شما و ما برای یکدیگر توشه می‌سازیم برای این سرای و آن سرای، باور دارم و آن را می‌بینم.

 برای همه ما مهرورزی به دوستان، همکاران و دانشگاه چون جان و میهن سترگ مان لحظات شیرینی را می‌سازد.

سپاسگزار از آن سرچشمه روشنایی و نور که همه ما را این پیشکش و نعمت داد تا خدمتی کنیم.

خداوندا! بهترین‌ها را ارزانی کن، ما را پاک و نورانی کن، پرده‌ها را برایمان کنار بزن تا همه‌چیز را بپذیریم.آن چه برایمان نبشته ای را به زیباترین صورت  بنویس.

ای جان جانان و دادار مهربان.

به شما سوگند، که این زمان‌ها، از شیرین‌ترین شادی‌ها در زندگی‌مان است، این شادی دل را همیشگی فرمایید.

دکتر هادیان در پایان ضمن تبریک ارتقای مرتبه علمی خطاب به آنان گفت: خواهش این امانت‌دار دانشکده از شمایان، پایداری به پیمان تان به گروه، دانشکده، دانشگاه و میهن چون جان مان می‌باشد. همیشه بدرخشید!

محمدرضا هادیان
امانت‌دار دانشکده توان‌بخشی

  • گروه خبری : دانشکده توانبخشی
  • کد خبر : 168609
کلمات کلیدی
خبرنگار
لیلا  روستا

لیلا روستا

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

نسیبه نصیرپور - روابط عمومی مجموعه داروخانه های دانشگاه(13 آبان)

نسیبه نصیرپور - روابط عمومی مجموعه داروخانه های دانشگاه(13 آبان)

99/10/25 - 08:09

بادرود و عرض ادب حضور محترم جناب آقای دکتر هادیان سپاس بیکران از فرمایشات حضرت عالی و به خصوص دعاها و فرمایشات آخرین پاراگراف شما با احترام

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید