گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/16 - 13:28
  • تعداد بازدید خبر : 512
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رئیس دانشکده دندانپزشکی: آنچه که مورد صلاح ملت و کشور است باید توسط دانشجویان این قشر پیشرو مورد توجه قرار گیرد.

دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی فرا رسیدن روز دانشجو را به دانشجویان دانشکده دندانپزشکی تبریک گفت و بیان کرد: امیدوارم دانشجویان در مسیر ارتقا کشور عزیزمان موفق باشند.

95418.mp3 رئیس دانشکده دندانپزشکی: آنچه که مورد صلاح ملت و کشور است باید توسط دانشجویان این قشر پیشرو مورد توجه قرار گیرد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی فرا رسیدن روز دانشجو را به دانشجویان دانشکده دندانپزشکی تبریک گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
قال رسول الله (ص)
طلب العلم فریضه علی کل مسلم و مسلمه الا و ان الله یحب بغاه العلم
دانش آموختن بر هر مسلمانی واجب است، همانا خداوند جویندگان دانش را دوست دارد.
انسان، این اشرف مخلوقات خداوند همواره به دنبال علم آموزی بوده است و این علم آموزی به زیبا ترین شکل در دانشجو متبلور میشود. دانشجوست که با مجاهدت در راه کسب علم و دانش، درهای سعادت زندگی را بر روی خود و جامعه می گشاید و چه زیباتر است که این مجاهدت علمی با معرفت همراه باشد.
دانشجو یعنی تلاش، یعنی امید، یعنی صبر، یعنی استکبار ستیزی.
دانشجو یعنی قلم، یعنی اندیشه ناب، یعنی حقیقت جویی.
روز دانشجو که یاد آور به خون غلتیدن سه تن از دانشجویان در مبارزه با استکبار است، به ما گوشزد میکند در هر شرایطی باید آنچه که مورد صلاح ملت و کشور است توسط این قشر پیشرو مورد توجه قرار گیرد.
فرا رسیدن این روز را به شما دانشجویان عزیز دانشکده دندانپزشکی تبریک عرض نموده و امیدوارم در مسیر ارتقا کشور عزیزمان موفق باشید.
امیر رضا رکن 
رئیس دانشکده دندانپزشکی

 

  • گروه خبری : دانشکده دندانپزشکی
  • کد خبر : 95418
خبرنگار