گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/09 - 14:36
  • تعداد بازدید خبر : 677
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رئیس گروه مشارکت عمومی و خصوصی سازمان برنامه بودجه کشور از پروژه ملی بیمارستان مهدی کلینیک بازدید کرد

مهندس محسن روحانی نژاد ضمن اعلام حمایت از این پروژه و به پایان رساندن پروژه های عمرانی دولت در سال آخر کاری خود گفت: ما پیگیری های لازم را در خصوص تخصیص منابع و تجهیز این پروژه در زمان ممکن و مشخص انجام خواهیم داد.

158598.mp3 رئیس گروه مشارکت عمومی و خصوصی سازمان برنامه بودجه کشور از پروژه ملی بیمارستان مهدی کلینیک بازدید کرد

به گزارش روابط عمومی مدیریت امور مالی دانشگاه، روز دوشنبه 9 تیر99، نشست و هم اندیشی با حضور مهندس محسن روحانی نژاد، دکتر حسین قریب رئیس مرکز هماهنگی امور اقتصادی وزارت بهداشت، دکتر محمود بیگلر معاون توسعه، آزاده چترروز مدیر امور مالی دانشگاه و دکتر علی اعتمادیان مدیرعامل پروژه به منظور بازدید از پیشرفت پروژه، تخصیص منابع و اعتبار بخشی در تکمیل پروژه مهدی کلینیک، برگزار شد.
درابتدا دکتر اعتمادیان، به روند ساخت بیمارستان مهدی کلینیک از ابتدا تاکنون اشاره و از حمایت دکتر قریب برای تکمیل این پروژه قدردانی کرد.
در ادامه دکتر بیگلر، این پروژه را منحصر به فرد، با هدف ارائه خدمات پزشکی و بهداشتی به همه ایرانیان و گامی عظیم در حوزه بهداشت و سلامت خواند و گفت: نگاه ما به این پروژه یک نگاه ملی است.
چترروز، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک این پروژه افتتاح شود و گفت: کشور ما با بحران بیماری هایی از جمله کرونا روبروست و باید از همه ظرفیت های موجود استفاده کرد و یکی از موضوعات مهم در این سال سخت افتتاح بیمارستانی با ظرفیت هزار تخت برای پذیرش بیماران است.
مهندس روحانی نژاد، ضمن اعلام حمایت از این پروژه و به پایان رساندن پروژه های عمرانی دولت در سال آخر کاری خود گفت: ما پیگیری های لازم را در خصوص تخصیص منابع و تجهیز این پروژه در زمان ممکن و مشخص انجام خواهیم داد.

  • گروه خبری : مدیریت امور مالی,گروه خبری RSS,گروه خبری اینستاگرام
  • کد خبر : 158598
خبرنگار
محمد پسندیده

محمد پسندیده

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید