گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/30 - 17:38
  • تعداد بازدید خبر : 635
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

رتبه برتر آزمون دانشنامه رشته داخلی: همیشه موفقیت در تحصیل اولین اولویت من بوده و هست

دکتر مهدیانی رتبه برتر آزمون دانشنامه رشته داخلی با بیان این که همیشه موفقیت در تحصیل اولین اولویت من بوده و هست گفت: از دوران دبیرستان برای درس خواندنم هدف گذاری وبرنامه ریزی داشته ام واین شیوه زندگی را در دوره پزشکی عمومی ودوره تخصص هم ادامه دادم و برای آزمون فوق تخصص آماده می شوم.

93676.mp3 رتبه برتر آزمون دانشنامه رشته داخلی: همیشه موفقیت در تحصیل اولین اولویت من بوده و هست
دکتر مهشید مهدیانی رتبه برتر رشته داخلی آزمون دانشنامه تخصصی در حاشیه مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون دانشنامه در گفت و گو با خبرنگار روابط عمومی دانشکده پزشکی گفت: متولد سال 70 هستم و  در حال حاضر دوره تخصصی بیماریهای داخلی را به لطف خداوند متعال با رتبه برتر به پایان رسانده ام وبا توکل بر خدا وامید فراوان به آینده ای روشن وبا تکیه برتوانایی های فردی وتلاش وپشتکاری که در خود سراغ دارم،برای شرکت در آزمون فوق تخصصی آماده می شوم.
وی افزود: از دوران دبیرستان برای درس خواندنم هدف گذاری وبرنامه ریزی داشته ام واین شیوه زندگی را در دوره پزشکی عمومی ودوره تخصص هم ادامه دادم و همیشه موفقیت در تحصیل اولین اولویت من بود.
دکتر مهدیانی ادامه داد: حمایت های خانواده عزیزم وراهنمایی های پدرم که عمری را در تحصیل و خدمت در مقاطع مختلف پزشکی تا فوق تخصص گذرانده اند،مادرم که همواره همراهم بوده و هست وهمراهی همسر عزیزم در دوره تخصصی بیشترین کمک من در راه رسیدن به هدفم بوده اند. از خداوند برای آنچه که اکنون هستم و آنچه که لایقش هستم وامیدوارم که به آن دست یابم  سپاسگزارم.
توضیح این که مراسم تقدیر از رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی بعد از ظهر امروز یکشنبه ۳۰ مهر در تالار ابن سینا برگزار شد و  با حضور استاد مسلم بهادری، دکتر شهریار نفیسی رئیس دانشکده پزشکی، دکترشاهین آخوندزاده معاون پژوهشی، دکتر رویا ستارزاده معاون امور هیات علمی، دکتر نیما رضایی معاون امور بین الملل، دکتر بابک ساعدی معاون آموزش تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی، دکتر پروین پاسالار رئیس مرکز علمی پژوهش های دانشجویان و مدیر و اعضای هیات علمی گروه ها از113 دستیار حائز رتبه های برتر آزمون دانشنامه تخصصی و فوق تخصصی با اهدای لوح تقدیر قدردانی کردند. 
خبر: محمدی
  • گروه خبری : دانشکده پزشکی
  • کد خبر : 93676
خبرنگار
مینا  محمدی

مینا محمدی