گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/07/24 - 09:40
  • تعداد بازدید خبر : 2775
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو

ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، محققان و موسسات پژوهشی فعال فناوری نانو را بر اساس دستاوردها و فعالیت‌های علمی و فناورانه، ارزیابی و از برگزیدگان در مراسمی با عنوان جشنواره برترین محققان و موسسات پژوهشی فناوری تقدیر کرد.

93428.mp3 رتبه چهارم دانشگاه علوم پزشکی تهران به عنوان موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو

گالری عکس

به گزارش روابط عمومی دانشکده فناوری های نوین پزشکی، سیزدهمین دوره این جشنواره، شنبه 20 مهر 98 همزمان با سومین روز نمایشگاه فناوری نانو برگزار شد که در این مراسم از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی تهران به عنوان چهارمین موسسه پژوهشی برتر فناوری نانو تقدیر شد. دکتر علیرضا احمدیان، رئیس دانشکده فناوری های نوین پزشکی به نمایندگی از دانشگاه جوایز و ‌لوح‌ تقدیر این مقام را دریافت کرد.
در این جشنواره 5 موسسه پژوهشی برتر، 10 محقق برتر و یک محقق جوان برتر، 2 طرح نوآورانه و واحد صنعتی با بیشترین همکاری با دانشگاه‌ها در قالب پایان‌نامه‌های صنعتی و کاربردی برتر معرفی شدند.
این  جشنواره بر اساس ارزیابی دستاوردها و فعالیت‌های علمی و فناورانه در سال‌های 1396و 1397 بود که دانشگاه علوم پزشکی تهران طی سیزده دوره ارزیابی، برای اولین بار در حوزه پزشکی در رقابت با همه دانشگاه های کشور عنوان یکی از موسسات پژوهشی برتر حوزه فناوری نانو را کسب کرد.

  • گروه خبری : دانشکده فناوری های نوین پزشکی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 93428
خبرنگار
ساناز  عزی ایرانی

ساناز عزی ایرانی