گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/12/05 - 00:41
  • تعداد بازدید خبر : 22
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

سمپوزیوم «سبک زندگی سالم و سلامت الکترونیک» با همکاری ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬دانشکده مجازی برگزار شد

جهاددانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران با همکاری دانشکده مجازی سمپوزیوم «سبک زندگی سالم و سلامت الکترونیک» را با هدف استفاده از فناوری های نوین در ارتقای سبک زندگی برگزار کرد.

170743.mp3 سمپوزیوم «سبک زندگی سالم و سلامت الکترونیک» با همکاری ‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬‬دانشکده مجازی برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران دانشکده مجازی، اولین سمپوزیوم «سبک زندگی سالم و سلامت الکترونیک» در زمستان 99 و با هدف آگاه‌سازی متخصصان و سیاستگذاران سلامت از کاربردهای فناوری‌های نوین در جهت ارتقای سبک زندگی به همت جهاددانشگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با همکاری دانشکده مجازی برگزارشد.
در این سمپوزیوم آنلاین که با پشتیبانی فنی دانشکده مجازی برگزار شد استادان مدعو حوزه بهداشت و سلامت از دانشگاه های مختلف کشور در چهار بعد سبک زندگی سالم «سلامت جسمانی، تغذیه سالم، سلامت روان و سو مصرف مواد و دخانیات» و در قالب دو پنل «سلامت جسمانی ـ سلامت الکترونیک» و «سلامت روان ـ سلامت الکترونیک» سخنرانی کردند.
پنل های این برنامه با موضوعات «رفتارهای سبک زندگی و بیماری های غیرواگیر»، «برنامه راهبردی جهانی برای فعالیت بدنی 1397 تا 1409»، «روند استفاده از فنــاوری های پوشیدنــی در جهت سلامت جسمانــی»، «حیطه های پزشکی مبتنی بر سبک زندگی سالم و کاربرد بالینی آن»، «تغـذیـه و سبک زندگـی سالـم، سلامت الکترونیک و سبک زندگی سالم تغذیه ای»، «عادات مواد و کنترل سالم هیجان»، «ارتقای سلامت روان: آیا تغییر سبک زندگی با مداخلات مبتنی بر تکنولوژی مؤثر است؟! » «روانشناسی از راه دور (دوراپزشکی) در اختلال بدشکلی بدنی در دوران همه گیری»، «شناسایی فرصت های سلامت روان الکترونیکی: پیشگیری و مداخلات و طب کل نگر و سلامت روان» برگزار شد.
توضیح اینکه همایش سبک زندگی سالم و سلامت الکترونیک به صورت وبینار یکروزه توسط گروه پژوهشی سبک زندگی و مدیریت سلامت سازمان جهاد دانشگاهی علوم پزشکی تهران برگزار شد و اطلاعات این برنامه را می توانید در سایت اینجا مشاهده کنید.

  • گروه خبری : دانشکده مجازی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 170743
خبرنگار
سیده کاملیا  داودزاده

سیده کاملیا داودزاده

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید