گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 98/09/06 - 14:24
  • تعداد بازدید خبر : 1759
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

مدیریت تربیت بدنی، فراخوان جشنواره ورزشی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را که به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو برگزار می شود، اعلام کرد.

95045.mp3 فراخوان برگزاری جشنواره ورزشی دانشجویان به مناسبت گرامیداشت روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با هدف ایجاد نشاط و انگیزه و همچنین افزایش علاقمندی دانشجویان به انجام فعالیت های ورزشی و در آستانه فرا رسیدن 16 آذر و روز دانشجو، فراخوان و برنامه زمان بندی مسابقات ورزشی، ویژه دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران را که در پاییز 98 برگزار خواهد شد، اعلام کرد.
در این فراخوان، مسابقات در دو بخش قهرمانی شامل رشته های: "والیبال چهار نفره، بدمینتون، شنا، بسکتبال سه نفره، تنیس روی میز، شطرنج، دو و میدانی و تیراندازی" و همگانی شامل: "فریزبی، دارت، تنیس خاکی، فوتبال رومیزی، آمادگی جسمانی، طناب کشی و داژبال" ویژه دانشجویان دختر و پسر دانشگاه، اعلام شده است.
دانشجویان علاقمند به شرکت در این جشنواره ورزشی می توانند برای ثبت نام و یا کسب اطلاعات بیشتر به مدیریت تربیت بدنی به نشانی: خیابان قدس، پلاک 21، ساختمان معاونت دانشجویی فرهنگی، طبقه دوم مراجعه و یا با شماره 88974638 تماس برقرار کنند.
توضیح اینکه، شرکت کنندگان می بایست با تجهیزات متناسب با رشته ورزشی و 30 دقیقه قبل از شروع مسابقات، در محل برگزاری حضور داشته باشند.
برای مشاهده جدول زمان بندی جشنواره ورزشی گرامیداشت روز دانشجو ویژه دختران، اینجا کلیک کنید.
برای مشاهده جدول زمان بندی جشنواره ورزشی گرامیداشت روز دانشجو ویژه پسران، اینجا کلیک کنید.
خبرنگار: نیلوفر کلانتری

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 95045
خبرنگار
فرزاد  سلطانپور

فرزاد سلطانپور