گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/07/28 - 13:25
  • تعداد بازدید خبر : 156
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

فراخوان ثبت نام در وبینار درمان کرونا در بیماران پیوند کلیه با همکاری استادان بیمارستان دکتر شریعتی از طریق شبکه مجازی معاونت درمان دانشگاه

با حضور اساتید گروه‌های تخصصی نفرولوژی و عفونی بیمارستان شریعتی وبینار آموزش بالینی درمان کووید 19 در بیماران پیوند کلیه پنج شنبه اول آبان از طریق شبکه مجازی معاونت درمان( Tritapp) برگزار می شود.

162735.mp3 فراخوان ثبت نام در وبینار درمان کرونا در بیماران پیوند کلیه با همکاری استادان بیمارستان دکتر شریعتی از طریق شبکه مجازی معاونت درمان دانشگاه

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت درمان، دکتر محمدرضا جعفری مشاور معاون درمان دانشگاه در این خصوص گفت: در ادامه برگزاری وبینارهای آموزش بالینی درمان بیماران مبتلا به کرونا که با هماهنگی ستاد معاونت درمان و مشارکت اساتید بیمارستان‌های خدمت دهنده کرونای دانشگاه از طریق شبکه مجازی معاونت درمان دانشگاه (Tritapp) در حال برگزاری است، اعضای هیئت‌علمی گروه‌های تخصصی نفرولوژی و عفونی بیمارستان شریعتی تجربیات و دانش خود را در درمان کووید 19 در بیماران پیوند کلیه پنج‌شنبه 1 آبان 1399 ساعت 12 تا 14 با مخاطبان این شبکه به اشتراک می‌گذارند.
درمان کووید در پیوند کلیه
علاقه‌مندان fvhd ثبت‌نام در این رویداد علمی تخصصی می‌توانند از طریق لینک زیر اقدام نمایند. ( ثبت نام برای تمامی اعضای کادر پزشکی و پرستاری رایگان است)
لینک کوتاه: https://bit.ly/31kWrLv
  • گروه خبری : معاونت درمان,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 162735
خبرنگار
نجمه باهو

نجمه باهو

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

زهراطالبی توتی

زهراطالبی توتی

99/08/01 - 09:21

عالی بود

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید