گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1401/06/15 - 14:35
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 1894
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فراخوان سهمیه تسهیلات اقامتی مراکز دیدنی برای شرکت در قرعه کشی پاییز 1401

سهمیه‌های تسهیلات اقامتی ویژه همکاران دانشگاه علوم پزشکی تهران در پاییز ۱۴۰۱، در سامانه رفاهی معاونت توسعه دانشگاه بارگذاری شده‌‌ و همکاران به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، یزد، کرمان، هتل شیراز و مجموعه اقامتی سارا در قشم می توانند به سامانه رفاهی مراجعه کنند.

217610.mp3 فراخوان سهمیه تسهیلات اقامتی مراکز دیدنی برای شرکت در قرعه کشی پاییز 1401

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت توسعه مدیریت و برنامه ریزی منابع، کارکنان به منظور رزرو و شرکت در قرعه‌کشی مراکز آموزش ضمن خدمت و رفاهی در مشهد و رامسر، یزد، کرمان، هتل شیراز و مجموعه اقامتی سارا در قشم (متعلق به دانشگاه شهید بهشتی طبق تفاهم‌نامه) می توانند به سامانه رفاهی، بخش "رزرو اماکن اقامتی- منوی اقدامات رزرو"مراجعه کنند.
رزرو و انتخاب سهمیه‌ها در سامانه از تاریخ صدور بخشنامه آغاز می‌شود و آخرین مهلت رزرو تا سه شنبه ۲۲ شهریور 1401 است. پس از قرعه‌کشی نتایج از طریق ارسال پیامک به برندگان و همچنین دسترسی شخصی کارکنان در سامانه جامع رفاهی اطلاع‌رسانی خواهد‌ شد.
سامانه از ۱۵ روز قبل از تاریخ شروع سهمیه برای برندگان قرعه‌کشی فعّال خواهد‌‌ شد و در صورت عدم ثبت‌نام قطعی تا ۵ روز قبل از زمان سفر، سامانه برای آن فرد بسته می‌شود. عدم مراجعه برندگان قرعه‌کشی در زمان تعیین‌شده به منزله انصراف تلقی شده و سهمیه فوق به صورت سهمیه‌های آزاد از طریق کانال‌های ارتباطی اداره رفاه و تعاون کارکنان دانشگاه برای استفاده سایر همکاران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ورود به سامانه رزرو اماکن اقامتی

 

 

  • گروه خبری : معاونت توسعه مديريت و برنامه ريزي منابع
  • کد خبر : 217610
سیده کاملیا داودزاده
خبرنگار

سیده کاملیا داودزاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید