گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/09/03 - 11:32
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 34
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

فعالیت های ورزشی دانشجویان بین المللی شعبه جزیره کیش در رشته های مختلف از سر گرفته می شود

همزمان با بازگشایی اماکن و سالن های ورزشی و آغاز به کار نخستین هیأت ورزش های دانشگاهی در جزیره کیش، فعالیت های تربیت بدنی و مسابقات ورزشی به همت واحد دانشجویی این پردیس از سر گرفته می شود.

201019.mp3 فعالیت های ورزشی دانشجویان بین المللی شعبه جزیره کیش در رشته های مختلف از سر گرفته می شود

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران پردیس بین المللی کیش، دانشجویان بین المللی این پردیس طی نشستی که با حضور مدیر امور دانشجویی شعبه کیش برگزار شد در جریان تشکیل هیأت ورزش های دانشگاهی و نحوه شروع فعالیت های تربیت بدنی ویژه دانشجویان و عضویت در این هیأت قرار گرفتند.

مهناز خسروی نژاد مدیر امور دانشجویی پردیس کیش ضمن برشمردن اهداف این هیأت برای دانشجویان از آنها خواست بر اساس علاقه و استعداد خود نسبت به ثبت نام در رشته های مختلف ورزشی اقدام و به بازگشت شور و نشاط ورزشی به این شعبه پس از وقفه ای که به دلیل پاندمی کرونا به وجود آوده بود کمک کنند.

عضو هیآت رئیسه هیات های ورزشی دانشگاهیان کیش همچنین از اختصاص یک سانس زمین چمن ورزشگاه المپیک کیش ویژه دانشجویان پسر جهت تمرین کریکت تیمی خبر داد و گفت: طی رایزنی های صورت گرفته دانشجویان خارجی این شعبه امکان برخورداری از تخفیف های ویژه در استفاده از اماکن و فضاهای در اختیار موسسه ورزش و تفریحات سالم جزیره کیش با ارائه کارت دانشجویی فراهم شده است.

گفتنی است مسابقات دوره ای ورزش های انفرادی و تیمی ویژه دانشگاهیان این جزیره در مناسبت های مختلف از جمله روز دانشجو و ایام دهه فجر با برنامه ریزی و مشارکت دانشجویان . مسئولین هیأت در آینده ای نزدیک برگزار خواهد شد.

  • گروه خبری : پردیس بین الملل کیش
  • کد خبر : 201019
زهرا حسین زاده
خبرنگار

زهرا حسین زاده

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید