گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/08 - 15:26
  • تعداد بازدید خبر : 353
  • زمان مطالعه : کمتر از یک دقیقه

قدرداني از بهیاران و بیماریاران مجتمع بیمارستانی یاس/ جایگاه بهیاران و بیماریان برای بیمار مانند نقش پدر و مادر برای فرزند است

با حضور مدیر و مترون مجتمع بیمارستانی یاس از بهیاران و بیماریاران در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا و دیگر بیماران عادی قدرداني شد.

155543.mp3 قدرداني از بهیاران و بیماریاران مجتمع بیمارستانی یاس/ جایگاه بهیاران و بیماریان برای بیمار مانند نقش پدر و مادر برای فرزند است

به گزارش روابط عمومی مجتمع بیمارستانی یاس، دوشنبه 8 اردیبهشت 99، در جلسه ای با حضور یوسف مسعودیان، مدير و سکینه حسن زاده مترون مجتمع از فداکاری و ایثارگری شبانه روزی بهیاران و بیماریاران این مجتمع در خدمت رسانی به بیماران مبتلا به کرونا و دیگر بیماران عادی قدرداني به عمل آمد.
در این جلسه، مسعودیان با اشاره به سپری شدن روزهای سخت بحران کرونا در مجتمع یاس، ایمنی و سلامت شغلی کارکنان را یکی از اولویت های مهم مجموعه دانست و با اشاره به نقش موثر بهیاران و بیماریان در ارتقاي ایمنی و رضایتمندی بیماران، ارتباط و تعامل مناسب با بیمار را امری ضروری و سازنده دانست و بیان داشت: وظایف انتقال، جابجایی، تغییر پوزیشن بیمار و ... کمک در انجام فعالیت های روزانه بیماران جایگاه این قشر را در نقش پدر و مادر برای فرزند ظاهر می کند.
در پایان این جلسه بعد از شنیدن درخواست ها و پیشنهادهاي بهیاران و بیماریاران، از 3 نفر به نمایندگی از این گروه تشکر ویژه شد.

  • گروه خبری : مجتمع بیمارستانی یاس,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 155543
خبرنگار
امیر مردانی

امیر مردانی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید