گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1399/05/21 - 11:13
  • تعداد بازدید خبر : 219
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

قدردانی رئیس دانشگاه از معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی

دکتر عباسعلی کریمی، رئیس دانشگاه در نامه ای به دکتر محمود بیگلر از معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع در راستای اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی قدردانی کرد.

160162.mp3 قدردانی رئیس دانشگاه از معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع در اجرای طرح صیانت از حقوق شهروندی

به گزارش روابط عمومی مدیریت تحول، نوسازی و مطالعات کاربردی، رئیس دانشگاه در پایان ارزیابی دفتر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگوئی به شکایات دانشگاه از این معاونت از لحاظ رعایت شاخص‌های صیانت از حقوق شهروندی  تقدیر کرد.

متن تقدیرنامه به شرح ذیل است:

جناب آقای دکتر بیگلر
معاون محترم توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع دانشگاه

با سلام و احترام
ارائه خدمات سلامت به آحاد جامعه با حفظ کرامت ایشان و توجه به منزلت انسانی مراجعین یکی از عمده‌ترین اهداف دانشگاه علوم پزشکی تهران است و رعایت حقوق شهروندی لازمه تحقق این هدف بزرگ می‌باشد. براساس طرح صیانت از حقوق شهروندی که در مجموعه دانشگاه اجرا شده و در حال پیگیری است، همه واحدها تلاش دارند تا زیرساخت‌های مرتبط با صیانت از حقوق شهروندی را مهیا نمایند و مجموعه دانشگاه را در راه نیل به این امر مهم سوق دهند.
به استناد ارزیابی انجام شده توسط مدیریت بازرسی دانشگاه، از آنجا که معاونت توسعه مدیریت و برنامه‌ریزی منابع در خصوص صیانت از حقوق شهروندی، تلاش پرثمری داشته است؛ ضمن قدردانی از جنابعالی و همکاران گرامی آن معاونت، امیدوارم این تلاش، نویدبخش ارتقای چشمگیر سطح رضایت‌مندی و تکریم ارباب‌رجوع، در سایه الزامات طرح صیانت از حقوق شهروندی باشد.
دکتر عباسعلی کریمی
رئیس دانشگاه

 

 

  • گروه خبری : رئیس دانشگاه,گروه خبری RSS,مدیریت تحول- نوسازی و مطالعات کاربردی
  • کد خبر : 160162
مریم  شعبانی
خبرنگار

مریم شعبانی

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید