گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/24 - 12:33
  • تعداد بازدید خبر : 260
  • زمان مطالعه : 3 دقیقه

قدردانی فرمانده یگان حفاظت وزارت بهداشت از مرکز طبی کودکان در پی کسب رتبه برتر

در پی کسب رتبه برتر عملکرد یگان انتظامی مستقر در مرکز طبی کودکان، سرهنگ فرهاد حیدری و هیئت همراه با دکتر بدو، رئیس مرکز طبی کودکان و کارکنان دیدار کردند.

159227.mp3 قدردانی فرمانده یگان حفاظت وزارت بهداشت از مرکز طبی کودکان در پی کسب رتبه برتر

به گزارش روابط عمومی بیمارستان مرکز طبی کودکان، جلسه دیدار سرهنگ فرهاد حیدری، فرمانده یگان حفاظت وزارت بهداشت و هیئت همراه با دکتر رضا شروین بدو رئیس بیمارستان، دکتر کاظم رهنما مدیر بیمارستان و مهندس علی نعلبران مسئول حراست روز سه شنبه 24 تیر 99 در سالن مهارت های بالینی مرکز طبی کودکان برگزار شد.
در این جلسه ابتدا سرهنگ حیدری از مسئولیت حساس پلیس و وظایف آنها در محیط بیمارستان و تاثیر آن در برقراری و حفظ آرامش و امنیت سخن گفت.
وی با اشاره به رضایت کارکنان نیروی انتظامی از ارائه خدمت در مرکز طبی کودکان به اهمیت رفتار مناسب و اخلاق حرفه ای پلیس برای حفظ آرامش خانواده های نگران صحبت کرد.
سرهنگ حیدری ضمن تاکید بر توجه به مسئله نگرانی خانواده ها از سلامت کودک بستری خود، نقش پلیس و نیروی انتظامی را با رعایت اصول و اخلاق حرفه ای در حفظ امنیت و آرامش بیان کرد و گفت: حتی در مواقعی که همراه بیماران و ارباب رجوع با عصبانیت و خشم برخورد می کنند، نیروی انتظامی می بایست با صبوری، شرایط را برای فراهم آوردن آرامش مهیا کند.
فرمانده یگان حفاظت وزارت بهداشت از سختی کار کادر درمان کشور در شرایط شیوع کووید 19 سخن گفت و از زحمات صادقانه کارکنان مرکز طبی کودکان برای خدمت به بیماران قدردانی کرد.
دکتر بدو اظهار کرد: با توجه به شرایط خاصی که کرونا در دنیا ایجاد کرده است، مشکلات اقتصادی و همچنین تحریم های موجود، همدلی و حفظ آن نقش به سزایی در ایجاد خوشنودی افراد دارد.
وی با اشاره به شیوع کوید 19، از زحمات کادر درمان مرکز طبی کودکان برای مدیریت این بحران سخن گفت و از ایثار کادر درمان کشور قدردانی کرد.
دکتر بدو ارتباط و تعامل صمیمانه همکاران حراست بیمارستان و نیروهای انتظامی مستقر در مرکز طبی کودکان را قابل قدردانی دانست و از آنها به عنوان افراد یک خانواده یاد کرد. وی نتیجه این ارتباط دوستانه را برقراری فضایی آرام با ایجاد رفتار حرفه ای دانست.
رئیس مرکز طبی کودکان از حساسیت محیط بیمارستان های کودکان سراسر دنیا به لحاظ نگرانی خانواده ها برای کودکان سخن گفت و افزود: برخورد جدی و نرم نیروهای انتظامی در برقراری و حفظ آرامش محیط بیمارستان کودکان بسیار تاثیرگذار است.
وی از حضور سرهنگ حیدری و هیئت همراه و همچنین تلاش صادقانه نیروی انتظامی در این بیمارستان، تشکر و قدردانی کرد.  
دکتر رهنما نیز از حضور سرهنگ حیدری و هیئت همراه در مرکز طبی کودکان تشکر کرد و گفت: امنیتی که نیروی انتظامی برقرار می کند رکن اساسی زندگی آرام در جامعه است که ما در بیمارستان از نزدیک شاهد حضور به موقع و فعالانه این افراد در شرایط خاص بودیم.
مهندس نعلبران ضمن قدردانی از تلاش های خالصانه یگان انتظامی مرکز طبی کودکان، از ایجاد فضایی استاندارد برای قرارگیری محل استقرار پلیس در بیمارستان سخن گفت.
سپس سرگرد دشت آبادی گزارشی از آمار یکسال اخیر درگیری و سرقت و کاهش چشمگیر آن نسبت به سال های گذشته ارائه کرد و افزود: خوشبختانه مورد شکایتی از کارکنان ناجا در یکسال اخیر نداشتیم و مورد اعزام به کلانتری نیز به یک دهم رسیده است و اکثر موارد در محل حل و رفع شده که پشتیبانی مسئولان مرکز طبی کودکان در این موارد قابل قدردانی است.
در پایان با اهدای لوح از زحمات و پشتیبانی مسئولان مرکز طبی کودکان برای ارائه خدمت به بیماران و همچنین کاهش چشمگیر آمار مراجعات انتظامی قدردانی شد.

  • گروه خبری : مرکز طبی کودکان,گروه خبری RSS,اخبار
  • کد خبر : 159227
کلمات کلیدی
خبرنگار
لیلا  یوسفی

لیلا یوسفی

تصاویر

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید