گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/02/20 - 12:49
  • تعداد بازدید خبر : 1641
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مدیریت تربیت بدنی تسهیلات استفاده از کارت های اعتباری رایگان دوچرخه های اشتراکی را برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه فراهم کرد

مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در ادامه برنامه های گسترش ورزش همگانی، کارت های اعتباری رایگان دوچرخه های اشتراکی به همراه بیمه رایگان یک ساله را برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران فراهم کرد.

156030.mp3 مدیریت تربیت بدنی تسهیلات استفاده از کارت های اعتباری رایگان دوچرخه های اشتراکی را برای دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه فراهم کرد

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، یکی از مسائلی که امروز بیشتر افراد شهرنشین با آن روبرو هستند و یکی از مشکلات شهرنشینی به حساب می آید، اضافه وزن یا وزن بالای افراد ساکن در شهرها است که در اثر کم تحرکی و انباشت حجم عظیم کالری هایی است که با انواع غذاهای مناسب یا غیرمناسب وارد بدن می شود و این آغاز مشکلات قلبی عروقی و دیگر مسائل مانند تنگی نفس، اندام نامناسب و ... است.
انجام ورزش شاد دوچرخه سواری، روشی عالی برای تحرک و سوزاندن کالری، ورزشی هوازی، مفرح، عملی و سالم برای سلامتی و طول عمر بالاست.
در این راستا مدیریت تربیت بدنی دانشگاه با رویکرد حرکت به سمت شهری هوشمند، فعالیت خود را در زمینه گسترش حمل و نقل پاک با هدف کاهش آلودگی هوا و کمک به محیط زیست، افزایش سطح سلامت دانشجویان، کارکنان و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران و با هدف ترویج ورزش همگانی در دانشگاه، اقدام به فراهم کردن کارت های اعتباری رایگان به میزان 50 سفر 30 دقیقه ای به همراه بیمه رایگان یک ساله برای دانشگاهیان کرده است.
براین اساس، ثبت نام کنندگان در این طرح تا پایان سال 1399 می توانند از این کارت های اعتباری رایگان استفاده کنند.
همچنین، متقاضیان استفاده از تسهیلات با ارسال مدارک (نام و نام خانوادگی، شماره همراه، تاریخ تولد، کد ملی، نام پدر، شماره پرسنلی/دانشجویی، استان و شهر محل سکونت) به ایمیل مدیریت تربیت بدنی به نشانی:
vsca-varzesh@tums.ac.ir تا 10 خرداد 99 می توانند در این طرح ثبت نام کنند.
برای مشاهده ضوابط استفاده از کارت های عضویت و سفر دوچرخه اشتراکی تهران و همچنین راهنمای استفاده از کد تخفیف و نحوه استفاده از اپلیکیشن بیدود به لینک های زیر مراجعه کنید.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی,گروه خبری RSS
  • کد خبر : 156030
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

1 نظر برای این مطلب وجود دارد

مرضیه احمدی

مرضیه احمدی

99/05/15 - 11:47

با سلام بنده ثبت نام کردم ولی متاسفانه خبری نشد.از کجا باید پیگیری کنم؟

پاسخ

متن درون تصویر امنیتی را وارد نمائید:

متن درون تصویر را در جعبه متن زیر وارد نمائید *

نظر دهید