گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/10/22 - 13:40
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 49
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید مدیریت امور مالی معاونت غذا و دارو

مراسم تکریم و معارفه روسای پیشین و جدید مدیریت امور مالی معاونت غذا و دارو با حضور دکتر منان حاجی محمودی معاون غذا و دارو برگزار شد.

205558.mp3 مراسم تودیع و معارفه روسای پیشین و جدید مدیریت امور مالی معاونت غذا و دارو

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران معاونت غذا و دارو، مراسم تکریم لیلا رستمی رئیس پیشین و معارفه ناهید خانی میقانکی رئیس جدید امور مالی این معاونت با حضور دکتر حاجی محمودی، رحمت‌الله حسنعلی و سید مظاهر عاقلی مشاورین حقوقی امور مالی دانشگاه و روسا، مدیران و کارکنان واحد حسابداری معاونت غذا و دارو، روز سه‌شنبه 21 دی 1400 در سالن شورا معاونت برگزار شد.

در این مراسم دکتر حاجی محمودی ضمن قدردانی از خدمات چندساله رستمی برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

وی همچنین ضمن خیرمقدم به رئیس امور مالی جدید معاونت غذا و دارو و معرفی کارکنان حسابداری از آن‌ها خواستند که با سرپرست مالی جدید همکاری لازم را داشته باشند.

رستمی، ضمن خیرمقدم به رئیس جدید امور مالی معاونت غذا و دارو و آرزوی موفقیت روزافزون برای ایشان، از همکاری بسیار خوب تمامی همکاران واحد در طول مدت خدمت خود قدردانی کرد.

در ادامه مراسم خانی ضمن تشکر از معاون غذا و دارو دانشگاه و معرفی خود و سوابق اجرایی قبلی در حوزه‌های دیگر، گفت: امیدوارم با میثاقی که با همکاران خود می‌بندم حقی را از کسی ضایع نکنم و در راستای خدمت صادقانه گام بردارم.

در پایان این مراسم معاون غذا و دارو دانشگاه ضمن تشکر از زحمات لیلا رستمی با اهدای لوح و هدیه‌ای به‌رسم یادبود از ایشان قدردانی کرد./آ

  • گروه خبری : معاونت غذا و دارو
  • کد خبر : 205558
خديجه  آب پر
خبرنگار

خديجه آب پر

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید