گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 1400/10/23 - 11:54
  • تعداد بازدید کنندگان خبر : 63
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مراسم تکریم مسئول پیشین و معارفه مسئول جدید درمانگاه بیمارستان ضیائیان برگزار شد

مدیر بیمارستان در مراسم تکریم مسئول پیشین و معارفه مسئول جدید درمانگاه بیمارستان ضیائیان ضمن قدردانی از مسئول سابق درمانگاه و آرزوی موفقیت در سمت جدید وی به‌عنوان سرپرستار جدید بخش جراحی زنان، به ‌سختی‌های کار در درمانگاه و چالش‌های موجود در این واحد اشاره کرد و گفت: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با کمک همه همکاران شاغل در درمانگاه بر این مشکلات فائق آییم.

205618.mp3 مراسم تکریم مسئول پیشین و معارفه مسئول جدید درمانگاه بیمارستان ضیائیان برگزار شد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی تهران بیمارستان ضیائیان، مراسم تکریم پروانه خوش‌دل مسئول پیشین و معارفه مرتضی کاظمی مسئول جدید درمانگاه بیمارستان ضیائیان با حضور دکتر کامبیز مرادزاده مدیر، تهمینه ناجی مدیر پرستاری و جمعی از مسئولان، سوپروایزران و سرپرستاران بخش‌های مختلف این مرکز روز چهارشنبه ۲۲ دی ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس بیمارستان برگزار شد.
در این مراسم مدیر بیمارستان ضمن قدردانی از مسئول سابق درمانگاه و آرزوی موفقیت در سمت جدید وی به‌عنوان سرپرستار جدید بخش جراحی زنان، به ‌سختی‌های کار در درمانگاه و چالش‌های موجود در این واحد اشاره کرد و گفت: امید است با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده و با کمک همه همکاران شاغل در درمانگاه بر این مشکلات فائق آییم.
ایشان با اشاره به انجام واکسیناسیون در بیمارستان ضیائیان برای خانواده‌های کارکنان و سپس تزریق واکسن برای تمامی مراجعه‌کنندگان مرکز از همت بالای این گروه در امر واکسیناسیون قدردانی کرد و زحمات بی‌شائبه این عزیزان را ستودنی خواند.
در پایان با اهدای هدایایی به گروه پشتیبانی واکسیناسیون این مرکز و همچنین اهدا لوح به سرپرستار جدید بخش جراحی زنان، از خدمات صادقانه وی در مدت حضور ایشان در درمانگاه این مرکز قدردانی شد.

  • گروه خبری : بیمارستان ضیائیان
  • کد خبر : 205618
مهدی  صدفی
خبرنگار

مهدی صدفی

تصاویر

نظرات

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید