گالری عکس مرتبط
  • تاریخ انتشار : 99/04/10 - 16:48
  • تعداد بازدید خبر : 106
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه

مسابقات آنلاین شطرنج ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود

مدیریت تربیت بدنی با توجه به استقبال جامعه ورزش دانشگاه، مسابقات آنلاین شطرنج را با عنوان جام طلایه داران سلامت برگزار می کند.

158317.mp3 مسابقات آنلاین شطرنج ویژه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی معاونت دانشجویی فرهنگی، مدیریت تربیت بدنی دانشگاه در نظر دارد در راستای ترویج رقابت های ورزشی مجازی در شرایط فاصله گذاری اجتماعی، یک دوره مسابقات آنلاین شطرنج را در سایت lichess.Org ویژه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار کند. 
با اعلام مدیریت تربیت بدنی، مسابقات آنلاین شطرنج دانشجویان روز جمعه 13 تیر 99 از ساعت 15 و همچنین مسابقات ویژه کارکنان و اعضای هیات علمی روز جمعه 27 تیرماه در همین ساعت برگزار خواهد شد.
بر این اساس، دانشجویان علاقمند می توانند برای ثبت نام در مسابقات شطرنج آنلاین تا ساعت 15 روز پنجشنبه 12 تیر ماه اقدام و نیز مهلت ثبت نام کارکنان و اساتید تا روز پنجشنبه 26 تیر 99 خواهد بود.
بازیکنان شرکت کننده موظف هستند در هنگام ثبت نام، هویت واقعی، شناسه lichess (نحوه ساخت شناسه: در سایت lichess.org اکانت ساخته و در صفحه اصلی register و فعال سازی لینک ارسالی به ایمیل) و تصویر کارت دانشجویی (برای دانشجویان) و شماره تماس خود را به ایمیل مدیریت تربیت بدنی به نشانی vsca-varzesh@tums.ac.ir ارسال و پس از دریافت و تایید مدارک، بازیکنان وارد گروه شرکت کنندگان خواهند شد.
برای دریافت آیین نامه مسابقات شطرنج آنلاین، اینجا کلیک کنید.

  • گروه خبری : معاونت دانشجویی
  • کد خبر : 158317
خبرنگار
حسین شیخ محمدی

حسین شیخ محمدی

0 نظر برای این مطلب وجود دارد

نظر دهید